در دیدار معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و فرماندار شهرستان تاکید شد؛

هم افزایی بخش های مختلف جزیره در راستای توسعه برند گردشگری قشم

کدخبر : 20445

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با فرماندار این شهرستان درخصوص مسائل مشترک کاری میان این دو بخش و همچنین برنامه های پیش رو گفتگو کردند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی زارعی در دیدار با علیرضا نصری در این جلسه پیرامون موضوعات مختلفی با هدف ایجاد هماهنگی و افزایش همکاری های دو طرف جهت رونق صنعت گردشگری به عنوان محور اصلی ایجاد توسعه متوازن در جزیره قشم با استفاده از ظرفیت های موجود و به ویژه محوریت قرار دادن جامعه محلی،مذاکراتی داشتند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه با بیان اینکه در راستای اجرای منویات رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اقدامات و فعالیت های این سازمان با هدف معرفی برند گردشگری قشم و بهره گرفتن از تمامی ظرفیت های موجود در عرصه های فرهنگی و اجتماعی موجود در منطقه با قوت و سرعت ادامه خواهد یافت.

همچنین در این جلسه بر استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در منطقه جهت اجرای بهتر و سریعتر برنامه های تهیه شده در حوزه های مختلف تاکید گردید و عنوان شد که می توان با تقویت بخش خصوصی از ظرفیت های این بخش نیز استفاده کرده و زمینه ثروت آوری و ایجاد اشتغال پایدار برای ساکنان جزیره قشم ایجاد شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه