در دیدار معاون منطقه آزاد قشم و رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس تاکید شد؛

ضرورت بکارگیری ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای توسعه گردشگری قشم

کدخبر : 21019

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم بر ضرورت بکارگیری بهینه ظرفیت شرکت های دانش بنیان تحت پوشش این مجموعه علمی فناوری برای توسعه گردشگری این جزیره تاکید کرد.

به گزارش رصداقتصادی و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی زارعی، معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری این سازمان در بازدید از بخش های مختلف این پارک زیست فناوری امکانات و ظرفیت های مرتبط با گردشگری و زمینه همکاری های مشترک با شرکت های دانش بنیان تحت پوشش خدمات این مجموعه را بررسی کرد.

همچنین در دیدار معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم درخصوص راه های برقراری ارتباط تنگاتنگ برای پیگیری و اجرای همکاری های بین دو طرف گفت و گو شد. 

براساس این گزارش تولید ثروت و ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری منطقه آزاد قشم از طریق تجاری سازی فعالیت های این حوزه با استفاده از ظرفیت های فنی و آموزشی شرکت های دانش بنیان تحت پوشش پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود.    

گفتنی است پارک زیست فناوری خلیج فارس که درساحل جنوبی منطقه آزاد قشم و در 15 کیلومتری شهر قشم قرار دارد فعالیت رسمی خود را در راستای توسعه اقتصاد دانش محور، تولید ثروت از راه علم و حمایت از شرکت های دانش بنیان و ایجاد اشتغال در منطقه و با بهره گیری از تجربیات مرکز پژوهش های بیوتکنولوژی خلیج فارس و به استناد مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را از سال 1387 آغاز کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: