منطقه آزاد کیش

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

کدخبر : 21788

طی احکامی جداگانه از سوی جعفر آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، انتصابات جدید در حوزه های اداره کل حوزه مدیرعامل و سرپرست اداره کل حراست سازمان صورت گرفت.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه معارفه که بعد از ظهر چهارشنبه 17 شهریور در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد؛ طی احکام جداگانه محمد ثاقب فرد را به عنوان سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل و زین العادین نیکمرام را به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

در احکام های صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ترتیب خطاب به محمد ثاقب فرد و زین العابدین نیکمرام آمده است:

بدینوسیله جنابعالی را که بحمدلله از تجارب ارزنده ای برخوردار هستید با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل بر می گزینم.

با تاکید بر اصل قراردادن روحیه تعاون و تعامل و دقت و سلامت، برای شما در ایفای نیکوی وظایف محوله از خدای بزرگ توفیقات روز افزون مسئلت دارم

ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات جناب آقای فرامرز صحرایی بدین وسیله جنابعالی را که بحمدالله از سوابق ارزشمند و تجارب ارزنده در مناطق آزاد نیز برخوردارید به عنوان سرپرست اداره کل حراست سازمان برمی گزینم.

انتظار دارد با کمال دقت و شفافیت با بهره گیری از همکاری همه جانبه همه همکاران ساماندهی امور مربوط و بهینه سازی و ارتقاء سطح سلامت سازمانی در برنامه‌های شما قرار گیرد از خدای بزرگ برای جنابعالی در ایفای نیکوی وظایف محوله توفیقات روز افزون، مسئلت می نماید.

گفتنی است در این جلسه ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه مدیریت، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری، علی عرب معاون عمرانی و زیر بنایی، معراج نادری فصیح معاون اقتصادی و سرمایه گذاری،سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و یوسف انصاری مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه