سازمان منطقه آزاد کیش:

استقبال گسترده مردم کرمان از اجرای گروه موسیقی بومیان کیش

کدخبر : 22445

مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش از استقبال گسترده مردم از اجرای گروه موسیقی بومیان کیش خبر داد.

به گزارشرصد اقتصادی  و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بدریه بحرینی مدیر امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در رابطه با شرکت و اعزام گروه موسیقی بومیان کیش به جشنواره موسیقی نواحی کرمان گفت : این گروه هنری باهمت و تلاش مدیریت امور هنری و همکاری فواد توحیدی آهنگساز و پژوهشگر موسیقی نواحی کشور برای شرکت در این جشنواره به کرمان اعزام شدند.

این گروه توسط هیات انتخاب چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی کشور از بین ۳۰۰ گروه به عنوان یکی از بیست گروه منتخب در جشنواره حضور پیدا کردند. بحرینی در ادامه تصریح کرد: هم زمان با آغاز هفته وحدت گروه های موسیقی به صورت غیر رقابتی از ۲۹ مهر تا ۲ آبان در باغ موزه وزیری اجرا داشتند که گروه کیش مورد استقبال گسترده ی مخاطبان قرار گرفت.

به گفته بحرینی با دعوت شرکت گل گهر سیرجان؛ گروه موسیقی بومیان کیش در سیرجان اجرای جداگانه ای داشت که بار دیگر با اجرای عالی خود نظر مخاطبان سیرجانی را جلب کردند.   وی اظهار داشت: در آئین گرامی داشت ۲۰ آبان "روز کیش" همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره موسیقی جنوب کیش ( یا مال ) از گروه موسیقی بومیان جزیره قدردانی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: