آغاز به کار بزرگترین رویداد فرهنگی”نمایشگاه کتاب” در کیش

کدخبر : 22744

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آغاز به کار سومین نمایشگاه کتاب کیش مصادف با روز سیزده آبان در جزیره را بزرگترین رویداد فرهنگی در سطح کشور عنوان کرد.

شامگاه پنجشنبه سیزده آبان، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در آئین گشایش سومین نمایشگاه کتاب در مرکز نمایشگاه های دائمی جزیره را یکی از بزرگترین رویداد های فرهنگی عنوان کرد و اظهار داشت: استقبال کم نظیر، شور و هیجان و سر زندگی در روز آئین افتتاح نمایشگاه، یک بار دیگر فرهنگ مداری و فرهیختگی ساکنان کیش را به تصویر کشید.

به گفته آهنگران آئین گشایش سومین نمایشگاه کتاب با عرضه بیش از ۱۲ هزار عنوان کتاب در معرض دید بازدیدکنندگان بیانگر صحنه ای دیگری از رسالت کیش در الگو سازی با نمادی از ارزش ها، تشخص، دیانت، صفا و صمیمیت است.

وی در ادامه اظهار داشت: اهتمام قابل تحسین سرمایه گذاران و فعالان دغدغه مند در حمایت از این کار مقدس و همراهی سازمان ستودنی است.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که بر پایی چنین نمایشگاه بزرگ و با شکوهی را ارج می نهیم، گفت: چنین نمایشگاه حیات بخش کتاب را می ستایم و همت بلند بر پا کنندگان این رویداد رستاخیز گونه را به داوود رادمند و همه همکاران ایشان از بخش خصوصی فرهنگ دوست تا عزیزانمان در وزارت ارشاد و همکاران بی ادعایم در سازمان دست مریزاد می گویم.

جعفر آهنگران خاطر نشان کرد: حضور تمام دست اندرکاران در این نمایشگاه ضروری بود تا مشاهده می کردند و سرشار می شدند از این همه شور و شوق و شعور فرهنگی جزیره زیبای کیش.

آهنگران در پایان سخنان خود بیان داشت: با سپاس از دوستاران خوبم در رسانه های گروهی و شبکه های اجتماعی، می دانم این بار هم مسوولیت مهم خود را در اطلاع رسانی به علاقه مندان کتاب و کتاب خوانی به انجام می رسانیم.

همچنین در این نمایشگاه با اهداء لوح تقدیر و تندیس ویژه از تلاش دست اندرکاران برگزاری سومین نمایشگاه کتاب کیش قدردانی شد.

گفتنی است معاونان، مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا اسماعیلی مشاور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه کیش، شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل تسنن، روسای ادارات، نهادها و بخش های مختلف دولتی و خصوصی در کیش، فعالان اقتصادی، تجار، بازاریان و بازارگانان و اصحاب رسانه در آئین افتتاحیه سومین نمایشگاه کتاب در کیش حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: