منطقه آزاد اروند

الزام سازمان منطقه آزاد اروند نسبت به تعهدات پیشین حوزه آموزش و پروش

کدخبر : 23916

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه شورای آموزش و پرورش، گفت: متعهد و ملزم به اجرای تعهدات پیشین سازمان منطقه آزاد اروند در حوزه تجهیز و تکمیل فضاهای آموزشی هستیم.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، محمد رضا اسکندری در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد اروند که با حضور اعضای این شورا برگزار شد؛ ضمن بیان تعهد به توافقات قبلی این سازمان در حوزه تجهیز و تکمیل فضاهای آموزشی، اظهار داشت: هیأت مدیره جدید سازمان منطقه آزاد اروند قول مساعد می دهد، اولین امضاهای خود در راستای پرداخت امور مالی را پای تعهدات این سازمان نسبت به تعهدات آموزش و پرورش داشته باشد.

وی افزود: قطعا منطقه آزاد اروند این اجازه را دارد که اگر درآمدی داشته باشد در محدوده منطقه (آبادان، خرمشهر، مینوشهر) هزینه کند هرچند انتظار می رود دستگاه های ملی و استانی نیز وظایف خودشان را ادا کنند.

اسکندری با بیان اینکه بعد از این باید عقب ماندگی های گذشته را با کار مداوم جبران کنیم، تصریح کرد: می بایست کارگروه های تخصصی حوزه آموزش تشکیل شود؛ موضوعات را جمع بندی کنیم و صورت جلسه این کارگروه را در جلسات شورای آموزش و پرورش مطرح تا تصمیم نهایی گرفته شود.

این مقام مسئول ضمن اشاره به انعقاد تفاهم نامه کلی با دانشگاه تربیت مدرس، در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: فروش ساختمان اداری سازمان منطقه آزاد اروند به واحد بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نهایی و کارهای اولیه آن نیز انجام شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با تاکید بر این مهم که عواید ناشی از فروش ساختمان اداری این سازمان صرف زیرساخت های منطقه خواهد شد، اذعان داشت: در راستای این اقدام قراردادی به مبلغ ۲هزار میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی مربوط به زیرساخت های منطقه با قرارگاه خاتم بسته شده که جزئیات آن در زمان مشخص، اعلام خواهد شد.

گفتنی است موضوعاتی نظیر تکمیل فضاهای آموزشی نیمه کاره با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان، تجهیز و راه اندازی مرکز خدمات روانشناسی پویش، تشویق و تقدیر از فرهنگیان مولف و … ازجمله مباحث مطرح شده در این نشست بود که مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه