مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم:

خور درگهان پاکسازی شد

کدخبر : 24130

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خور درگهان که شهر درگهان و روستای هُلُر را از هم جدا می کند، از میدان وحدت تا نرسیده به بازار ماهی فروشان با توجه به نیاز مردم و نگرانی از شیوع بیماری ها پاکسازی شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از ایسنا ، امیر سرلکی بیان کرد: این خور به طول ۲۵۰ متر و عرض چهار و نیم متر است که جزو وظایف این مدیریت برای پاکسازی نیست؛ اما با توجه به نیاز مبرم مردم و همچنین عدم همکاری سایر ارگان ها و امکان به خطر افتادن جان مردم، پاکسازی آن آغاز شد.

وی با بیان اینکه با تلاش ۱۳۰ پاکبان و حضور ۴ دستگاه پرس مکانیزه و ۴ دستگاه پیکپ، ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۰ متر از این خور پاکسازی شده، افزود: تاکنون بیش از ۲ تن زباله و گل و لای این خور جمع آوری شده و تا پایان هفته و با آمادگی لجستیکی نیروها و بسیج امکانات، تمامی این بخش مهم شهری پاکسازی خواهد شد.

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: باید تمامی ارگان های مسئول در رابطه با نظافت شهری به وظایف خود عمل کنند؛ در غیر اینصورت شاهد بروز کمشکلاتی برای شهروندان از جمله مشکلات بهداشتی روبرو خواهیم شد.

به گزارش ایسنا، شهر درگهان حدود ۱۵ هزار نفر جمعیت دارد که وجود مجتمع های تجاری فراوان در آن، تجمع روزانه بسیار فراتری را دراین شهر رقم زده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: