با حکم مشاور رییس جمهور؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

کدخبر : 29978

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی، «افشار فتح الهی» را به سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، سعید محمد در حکمی افشار فتح الهی را به‌عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم معرفی کرد. در متن این حکم آمده است؛

 

جناب آقای افشار فتح الهی

به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و با توجه به تصویب‌نامه شماره 17568/ت59811ک مورخ 1401/02/07 کمیسیون موضوع اصل 138 قانون اساسی، نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قشم» منصوب می‌شوید.

با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر نام‌گذاری سال جاری به نام «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین»؛ از جنابعالی انتظار می‌رود ضمن اهتمام در راستای رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع به‌منظور گسترش و تسهیل تولید با بهره‌مندی از ظرفیت‌های استراتژیک آن منطقه در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه‌گذاری و همچنین انتقال فناوری‌های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب باهدف حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه‌ای و جهانی، با اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیأت مدیره زمینه تحقق اهداف موردنظر را در منطقه فراهم آورید.

توفیق روزافزونتان را در انجام وظایف محوله با رعایت مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

گفتنی است، افشار فتح الهی از تاریخ 22 آبان ماه 1400 به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم مشغول به خدمت به مردم شریف جزیره بوده است.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه