منطقه آزاد اروند

معرفی برگزیدگان جشنواره قرآنی مهاجر

کدخبر : 30085

در اختتامیه نخستین جشنواره قرآنی «مهاجر» یابود شهدای قرآنی منا، برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حجت الاسلام عادل فریحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در این مراسم که شامگاه روز گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از دیگر مسئولین منطقه برگزار شد، ضمن ابراز قبولی طاعات و عبادات مدعوین حاضر در این نشست، گفت: مقام معظم رهبری در مهندسی فرهنگی خود فعالیت دشمن را به ۳ دسته تقسیم بندی می کند و می فرماید؛ دشمن در سه لایه به فرهنگ ما حمله و فعالیت می کند؛ لایه نخست ایجاد بی تفاوتی نسبت به انقلاب، لایه دوم تغییر در سبک زندگی و خلقیات و لایه سوم تضعیف ایمان مردم وی در همین راستا می فرمایند مسئولین فرهنگی و دلسوزان انقلاب می بایست در این ۳ لایه فعالیت ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام عادل فریحی با بیان اینکه اگر بخواهیم در این ۳ لایه فعالیت کنیم مهم ترین اسلحه مبارزاتی و عینی ما قرآن و در کنارش اهل بیت هستند، افزود: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری، سازمان منطقه آزاد اروند در مباحث فرهنگی قصد دارد بیش از پیش از این فعالیت های قرآنی در زمینه مبارزات فرهنگی، تقویت ایمان، سبک زندگی و اهمیت به انقلاب استفاده کند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری و اداره بندر بعنوان دو بازوی مهم در اجرای این رویداد فرهنگی، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال‌های آتی این توفیق را داشته باشیم که جشنواره را قوی‌تر و با کیفیت بالاتری اجرا کنیم.

نفرات برگزیده بخش آقایان در رشته حفظ کل به ترتیب از نفر اول تا سوم، عبارتند از: مرتضی حیدری ، محمد امیری فرد و اصغر مومن نژاد.

رشته حفظ ۲۰ جزء علیرضا هلبو بالدی مقام اول

حفظ ۱۰ جزء- رسول مانع بوحمیدی، جلال بریهی و ابوالفضل دریس

حفظ ۵ جزء- مجتبی شریفی نفر اول

حفظ ۳ جزء- علی آلبو خنفر، ایاد جزایری و آرمین نبی زاده

حفظ ۱ جزء- احمدعلی اسماعیلی، علی عبداله پور و محمد قائم جعفری

در بخش تحقیق- به ترتیب نفرات اول تا سوم عبارتند از: عدنان مومنین، محمد علی ناصری و حسن بغلانی

ترتیل- سید ماجد هاشمی تبار، علیرضا رشیدی نژاد و محمد مطوری

و در نهایت و در بخش اذان برگزیدگان اول تا سوم سید معین موسوی، محمدرضا قریب و حسین عیدی پور انتخاب شدند.

در بخش بانوان این جشنواره برگزیدگان عبارت بودند از:

حفظ کل – به ترتیب اول تا سوم مینا چشم سبز، فاطمه آذین و مرضیه حاکمی پور

حفظ ۲۰ جزء- هاجر رخیضی، فوزیه محمودی و اعظم نوربخش

حظ ۱۰ جزء- سیده یاسمین پیرا، امل عموری و رضیه مکیان

حفظ ۵ جزء- سیده فاطمه بیگناه، سنا جابری و یاسمین قیم و کوثر خنفری

حفظ ۳ جزء – هستی بهزادی و ام البنین روشن پور مشترکا مقام اول، کوثر شجاعی و بتول روشن پور

حفظ ۱ جزء – مقام اول به طور مشترک حورا صبری نژاد و اسرا قیم، فاطمه وفایی مقام دوم و سیده مبینا معمر و فاطمه زهرا غبیشاوی به طور مشترک مقام سوم را کسب نمودند

در بخش تحقیق- نیز عذرا صبری نژاد و سیده محدثه موسوی مقام اول، یاسمین سواری مقام دوم و غزل ثامری مقام سوم را کسب نمود

و در آخر و در بخش ترتیل خانم ها فاطمه کعبیان پور، زینب مرهونی و امل عبیداوی به ترتیب توانستند مقام اول تا سوم را کسب کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه