منطقه آزاد کیش

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کیش، نمادی از وحدت و اراده امت اسلامی

کدخبر : 30096

ساکنان و گردشگران مومن و روزه دار جزیره کیش همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، ندای مرگ بر آمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ بر انگلیس را در آسمان کیش طنین انداز کردند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در این راهپیمایی، همدلی و هم زبانی با همه مظلومان عالم به ویژه مردم مظلوم فلسطین را مهمترین پیام مردم برای حضور در این حماسه بزرگ عنوان کرد و گفت: این همدلی سبب می شود برادران ما در فلسطین بتوانند با قوت قلب بیشتر به راهی که انتخاب کردند ادامه دهند.

سید محمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس جمهور، اظهار داشت: حمایت های کشورهای آمریکا و اروپایی مسئله ای نیست که این مهم به فراموشی سپرده شود و گذشت زمان سبب نادیده گرفتن حقوق مردم بی پناه فلسطین نخواهد شد؛ از این رو پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) روز جهانی قدس را اعلام کردند تا مردم با حضور گسترده در این حماسه پر شور از مظلومان فلسطین حمایت کنند.

معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطر نشان کرد: زمانی که انتفاضه فلسطینی ها با سنگ بود امروزه با موشک می توانند از خودشان دفاع کنند و پاسخ دشمن را بدهند، افزود: حمایت های بی دریغ غربی ها نمی تواند موثر واقع شود و در جنگ 22روزه شاهد بودیم که رژیم صهیونیستی دیگر آن قدرت لازم را ندارد.

بر اساس این گزارش مردم ولایتمدار جزیره کیش، ساعت: ١١ و سی دقیقه جمعه نهم اردیبهشت با شرکت در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس از میدان المپیک با سر دادن شعارهای، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافقین مزدور، فلسطین قهرمان همیشه پاینده است، مرگ بر آل سعود خائن به سمت مصلای بزرگ کیش حرکت کردند.

شرکت کنندگان مومن و روزه دار در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی با عناوین مختلف، حمایت قاطع خود را از زنان و کودکان بی دفاع فلسطین اعلام کرده و جنایات رژیم صهیونیستی و حامیانش را محکوم کردند.

در این حماسه پرشور، اقشار مختلف مردم در کنار مسئوولان محلی بار دیگر در حمایت از همه مسلمانان جهان، آزادی قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین؛ نمادی از وحدت و اراده امت اسلامی را به تصویر کشیدند.

همچنین قطعنامه ای در 7 بند،  پایان راهپیمایی روز جهانی قدس میان جمع پر شور گردشگران و مردم ولایتمدار کیش قرائت شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: