منطقه آزاد کیش

تاکید مهدی کشاورز بر لزوم اهمیت رونمایی و تحویل سند حد نگار جزایر کیش

کدخبر : 30341

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به دستور دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور مبنی بر بررسی مشکلات مناطق آزاد، از امضای تفاهم‌نامه‌ای جدید برای رونمایی و تحویل سند حدنگار جزایر کیش خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز عصر چهارشنبه 14 اردیبهشت در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین الملل کیش با اشاره به امضای تفاهم‌نامه‌ای جدید برای رونمایی و تحویل سند حدنگار جزایر کیش، اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای نیز در سال ۹۸ میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منعقد شده بود اما طرفین کمتر به ماده‌های آن پایبند بودند.

 

وی با تاکید بر این‌که سازمان منطقه آزاد کیش متعهد به اجرای کلیه‌ مفاد تفاهم‌نامه‌ی کنونی می‌باشد، ابراز امیدواری کرد و گفت: با متعهد شدن طرف قرارداد به این تفاهم‌نامه نتایج مطلوبی کسب خواهد شد.

لازم به ذکر است آیین رونمایی و تحویل از سند حدنگار جزایر کیش، هندورابی، فارور کوچک و فارور بزرگ با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهور، معاون قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رئیس کمیسیون عمران مجلس، قائم‌مقام مشاور رییس‌جمهور، و جمعی از مسؤولان محلی کیش عصر چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت‌ در سالن خلیج‌فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه