مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم گفت:

آغاز اولین مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم از باسعیدو

کدخبر : 31882

با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، نخستین مرحله راستی آزمایی و تطبیق مدارک بارگزاری شده توسط متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره به مدت دو روز (چهارشنبه 4 خردادماه تا پنجشنبه 5 خردادماه) در روستای باسعیدو آغاز می‌شود.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شریف شریفی نژاد با بیان این مطلب اظهار کرد: این اقدام پیرو دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین جلسه شورای مسکن جوانان در اردیبهشت ماه 1401، با هدف تسریع فرآیندهای اجرایی طرح اقداماتی صورت گیرد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته نخستین مرحله راستی آزمایی مدارک بارگزاری شده طرح مسکن جوانان قشم، توسط متقاضیان بخش های غربی جزیره آغاز خواهد شد.

مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم اضافه کرد: بر این اساس متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در روستای باسعیدو می توانند از روز سه شنبه به مدت دو روز (چهارم تا پنجم خردادماه) با در دست داشتن اصل مدارک خود به نیروی های این مدیریت مستقر در دهیاری باسعیدو مراجعه نمایند. 

شریفی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: مراحل راستی آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان مسکن جوانان جزیره در سایر روستاها و نقاط غرب جزیره در آینده نزدیک اجرایی شده و درباره آن اطلاع رسانی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: