مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از محل فیلمبرداری فیلم «هم دیدار» مطرح کرد؛

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

کدخبر : 31939

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «هم دیدار» در لوکیشن جزیره ناز در جزیره زیبای قشم بازدید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این بازدید اظهار کرد: فرهنگ غنی بومیان قشم و آیین ها و سنت های ویژه آنها در کنار جاذبه های گردشگری قشم، این جزیره را برای تولید محصولات فرهنگی و هنری جذاب کرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی و بخصوص ژئوسایت ها و مکان های بی نظیرطبیعی و زمین شناختی جزیره قشم را عامل جذب بسیاری از سازندگان فیلم های بلند و کوتاه داخلی و خارجی به این جزیره دانست.

فتح الهی در پایان اعلام کرد: سازمان منطقه آزاد قشم از همه هنرمندانی که جهت تقویت و شناساندن فرهنگ غنی و ظرفیت های طبیعی و گردشگری قشم تلاش می کنند حمایت می کند.

براساس این گزارش، فیلم سینمایی "هم دیدار" به کارگردانی مهدی نوروزیان و با حضور لیلا حاتمی، بابک حمیدیان و... در نقاط مختلفی از جزیره قشم فیلمبرداری شده و بخشی از زیبایی های این جزیره را به نمایش می گذارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: