حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم اظهار کرد:

مسوولان منطقه آزاد قشم پیشگام در ارائه الگوی شادی مومنانه

کدخبر : 35692

​امام جمعه شهرستان قشم گفت: با مدیریت برنامه‌های شاد به دور از گناه در جشنواره تابستانه، مسوولان منطقه آزاد قشم ثابت کردند که می‌توانند بهترین الگوی نشاط دور از گناه و یک مدل شادی مومنانه برای دیگران باشند.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه قشم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی با ابراز رضایت از برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع در دهه ولایت و امامت و جشنواره تابستانه قشم، اظهار کرد: مدیریت برنامه‌های دهه ولایت در منطقه آزاد قشم ثابت کرد، شادی و نشاط به دور از گناه هم می تواند باشد.

بنابراین گزارش، برنامه‌های جشن مردمی دهه امامت و ولایت (عید قربان تا غدیر) همزمان با برگزاری جشنواره تابستانه قشم با هدف ایجاد فضای شاد برای خانواده‌ها و همچنین انتقال آموزه‌های دینی و اعتقادی به کودکان و نوجوانان، در نقاط مختلف این جزیره برگزار شد.

برگزاری برنامه های شاد و مفرح، نورافشانی، استندآپ کمدی، سرود، برپایی نمایشگاه‌های خیابانی و اجرای کارناوال‌های شادی، ارائه تخفیف 30 تا 80 درصدی در مجتمع‌های تجاری و اماکن اقامتی، مسابقات ورزشی، جشن‌های عفاف و حجاب و جشن‌های امامت و ولایت بخشی از برنامه‌های اجرا شده در منطقه آزاد قشم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

‍‍‍
    ارسال نظر: