کدخبر : 1028

نشریه ایتالیایی گاتزتا از قول استراماچونی نقل قول کرده که او خطاب به هواداران استقلال گفته که به زودی و برای پیروزی به ایران برمی‌گردد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از ورزش سه، روزنامه ایتالیایی گاتزتا به نقل از استراماچونی صحبت‌هایی نقل کرده و گفته استراماچونی به هواداران استقلال در ایران پیام داده و گفته به زودی، برای پیروزی به ایران برمی‌گردد.

 

 

در مطلب گاتزتا از قول استراماچونی آمده:" با وجود مشکلات زیادی که در استقلال وجود دارد، تیم استقلال و هواداران به من محبت دارند و من مایلم به ایران برگردم و تلاش برای کسب قهرمانی را ادامه بدهم".

 

 

در این گزارش اشاره شده که استراماچونی امیدوار است در بازگشت به ایران مشکل پرداخت‌‌های مالی به او حل شده و پرداختها انجام شود. مشکلی که باعث جدایی او از این تیم و خروجش از ایران شده بود.

گاتزتا در ادامه گزارش خود می‌گوید داستان استراماچونی و استقلال هنوز به پایان نرسیده. کسی که بعد از خروجش از ایران، هواداران استقلال اعتراضات زیادی انجام داده و حتی جلوی دفتر باشگاه تجمع کرده و خواهان بازگشت او به نیمکت تیم‌شان شدند.

 

گاتزتا به نقل از استراماچونی نوشت:" به بعضی‌ بازیکنها هم پول داده نشده بود. من قرارداد متفاوتی داشتم ولی مدتی بود بانکها اطلاع داده بودند که پرداختها غیرمنظم بوده و ناهنجاری‌هایی در پرداخت‌ها وجود دارد. بعد از سه بار هشدار من و با وجود قول‌های متعدد باشگاه روز ششم دسامبر مجبور شدم به دلیلی موجه، قراردادم را فسخ کنم".

 

استراماچونی در ادامه به این روزنامه ایتالیایی گفت:" مشکلات زیادی وجود دارد ولی من فقط به بازی با شاهین بوشهر فکر می‌کنم که به دلیل مشکلاتی در نظم عمومی به تعویق افتاده است. حتی اگر مشکلات سیاسی و اقتصادی برطرف شود تا بتوان قرارداد جدیدی امضا کرد، می‌ترسم مدت زمان کم حضورم روی نیمکت از نظر تکنیکی به ضرر تیم بشود. ولی مهم این است که روند فوق‌العاده استقلال دوباره از سر گرفته شود. من می‌خواهم به ایران برگردم".

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه