کدخبر : 3798

بلاتکلیفی و سردرگمی باشگاه استقلال طی روزهای اخیر صدای فرهاد مجیدی را هم درآورد. حال فکرش را بکنید اگر در شرایط کنونی هنوز استراماچونی سرمربی استقلال بود... به نظرتان چه اتفاقی می افتاد؟

به گزارش رصداقتصادی به نقل از خبرورزشی ، بلاتکلیفی برای استقلال از در و دیوار می‌بارد. آبی‌پوشان تا همین دیروز نمی‌دانستند در پلی‌آف بازی می‌کنند یا نه؟ به این مورد باید مشخص نبودن تاریخ جدال‌های معوقه با فولاد و سپاهان را هم افزود. تازه اگر همه این موارد حل و فصل شود، داستان حل مشکلات فنی از راه می‌رسد و...

 


این موارد برای بازیکنان و هواداران باعث سرگیجه شده چه رسد به فرهاد مجیدی و همکارانش که انصافاً باید به آن‌ها حق داد دچار سردرگمی شوند. اتفاقاً همین مسئله به یکی از سوژه‌های بازیکنان استقلال بدل شده بود. برخی استقلالی‌ها به شوخی و با خنده می‌گفتند: یک روز مترجم نداشتیم و یک بار هم داستان برف تهران و زمین تمرین پیش آمد تا عصبانیت استراماچونی به اوج خودش برسد.
 
 
حالا فکرش را بکنید که داستان لیگ قهرمانان و بلاتکلیفی مسابقات هم در زمان او اتفاق می‌افتاد، آن وقت این مربی ایتالیایی چنان داد و فریادی راه می‌انداخت که بیا و ببین. اگر این وقایع در دوران استرا رخ می‌داد، او احتمالاً یک بلایی سر خودش می‌آورد بنابراین خوب شد که مرد ایتالیایی این روز‌ها را ندید و زدوتر از تهران رفت وگرنه ماجرا‌های تیم ما هر روز سوژه اصلی تمام رسانه‌های ایرانی و ایتالیایی بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه