سوشا مکانی

بیوگرافی سوشا مکانی | کفش های جادوگری سوشا مکانی میلیاردی شد

کدخبر : 38095

تصویر منتشر شده از کفش های عجیب سوشا مکانی سوژه کاربران فضای مجازی شد.

سوشا مکانی بازیکن سابق فولاد خوزستان، پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران که به استایل‌های عجیبش شهرت دارد، اینبار با کفشهایی که کاربران فضای مجازی آن را «سلاح سرد» نام داده‌اند دوباره سوژه شد. سوشا مکانی متولد 27 آبان 1365 در بندر انزلی، فوتبالیست است. سوشا مکانی تحصیلاتش زیر دیپلم است، سوشا مکانی سه تا برادر دارد، سوشا مکانی چندین بار نامزد کرده اما به ازدواج ختم نشده است، مدتی در بند عمومی زندان اوین بازداشت بود لژیونر بوده و تجربه بازیگری نیز دارد.

 بیوگرافی سوشا مکانی

از همان کودکی آرزوهای بزرگی داشتم و می خواستم به اوج برسم. عاشق احمدرضا عابدزاده بودم، همیشه شجاعت و جسارت او در زمین را تحسین کرده و پیگیری می کردم و به این دلیل دروازه‌ بانی را انتخاب کردم. مکانی فوتبال را از نونهالان استقلال انزلی وقتی 10 ساله بود شروع کرد بدنبال بازی های خوبش در 12 سالگی به تیم نوجوانان پاسارگاد تهران دعوت شد سپس با تیم کوثر تهران ادامه داد. از سال 83 وارد جوانان فجر سپاسی شیراز شد از سال 85 به تیم بزرگسالان این تیم رفت، سپس به ترتیب در تیم های پاس، استیل آذین، نفت تهران و فولاد خوزستان بازی کرد.

انتشار فیلم خصوصی سوشا مکانی

در دی ماه 94 چندین عکس و فیلم خصوصی سوشا مکانی با دختری بنام ساناز منتشر شد بدنبال این ماجرا وی بازداشت شد و مدتی در زندان اوین نیز بود، او در حالی مدعی بود شبکه اجتماعی اش هک شده است که مورد قبول واقع نشد و 6 ماه از فوتبال ایران محروم شد. در اردیبهشت 95 به دنبال شلور باب اسفنجی اش شش ماه دیگر نیز محروم شد، او بدلیل اینکه امکان بازی در ایران نداشت به تیم میوندالن نروژ پیوست و تا نیم فصل 96 در این تیم بود. در نیم فصل دوم 96 – 97 با قرار داد 150 میلیون تومانی به نفت آبادان برگشت.

سوشا مکانی در پرسپولیس

سوشا در تاریخ 18 خرداد 1393 با عقد قراردادی دو ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست، سوشا مکانی هرگز شهرآورد ایران را نباخته‌ است؛ همچنین وی در شهرآورد معروف چهارتایی حضور داشته‌ است. او نزدیک به چهل بازی رسمی برای پرسپولیس انجام داده‌ است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه