کدخبر : 4175

سرمربی تیم استقلال ایران پس از گلزنی شیخ دیاباته هنگامی که خواست به شادمانی بپردازد به زمین افتاد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از جام نیوز ، دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در آخرین مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه اختصاصی تیم السد به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال در نیمه اول به پایان رسید.

 

*پیش از آغاز بازی، شیخ دیاباته صحبت‌های داور بازی را برای مهدی قائدی ترجمه کرد.

 

*درحالی که تیم الریان از تیم‌های شناخته شده کشور قطر است و این بازی اهمیت زیادی برای فوتبال این کشور دارد اما تماشاگران قطری استقبال چندانی از این بازی به عمل نیاورده‌اند و تنها حدود 300نفر با پرچم‌های قرمز برای حمات از تیم قطری در ورزشگاه حاضر هستند.

 

*تعدادی از هواداران استقلال با پرچم تیم محبوب خودشان پشت دروازه این تیم حضور دارند و شاگردان فرهاد مجیدی را تشویق می‌کنند.

 

*پس از گل استقلال که توسط شیخ دیاباته به ثمر رسید، فرهاد  مجیدی در حال شادی پس از گل به زمین خورد و در حالیکه روی زمین افتاده بود همچنان مشت‌های گره کرده خودش را به نشانه شادی در هوا تکان می‌داد که صحنه جالب توجهی را به وجود آورد.

 

*پیمان یوسفی گزارشگر تلویزیون کشورمان پس از گل استقلال که روی ریباند ضربه کاشته وریاغفوری از برخورد توپ با پایه تیرک عمودی دروازه حریف به دست آمد، تعجب خودش را از مهارت کاپیتان استقلال در زدن ضربات کاشته ابراز کرد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه