کدخبر : 4179

در حالی که استقلال به اندازه کافی در این مدت خبر تلخ داشته، قطعاً طرفداران این تیم خیلی دوست ندارند باز هم از این تیم و اردویی که در دوحه برای دیدار با الریان داشته خبر‌های حاشیه‌ای بشنوند.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از خبرورزشی ، مسائل حاشیه‌ای در شب قبل از بازی می‌تواند آرامش هر تیمی را به‌هم بریزد چه برسد استقلال. این وضعیت زمانی حساس‌تر می‌شود که بدانیم دیدار پیش‌رو تک‌حذفی است و بازنده اش حذف می‌شود و برنده در لیگ قهرمانان آسیا می‌ماند. با این وجود روز گذشته از دوحه خبر رسید بار دیگر و در ادامه دلخوری‌هایی که قبل از ترک تهران برای سه، چهار تن از بازیکنان بزرگتر تیم ایجاد شده بود حاشیه درست شده که چرا باشگاه با آن‌ها تسویه‌حساب نمی‌کند و طلب فصل هفدهم‌شان را نمی‌دهد. این موضوع یک‌شنبه شب رتق و فتق شد، اما ظاهراً روز گذشته یکی از بازیکنان بزرگ تیم بار دیگر در همین باره با مسئولان باشگاه جر و بحث می‌کند و ضمن طلب پولش، جو اردو را به شکلی که فرهاد مجیدی هم توقعش را نداشته برهم می‌ریزد.

 

البته این مسئله با ورود بزرگتر‌های تیم و اعضای کادر فنی خیلی سریع جمع و جور شده و دیشب هم همگی با شرایطی متفاوت از ظهر، دور میز شام نشستند. ظاهراً کادر فنی در صحبتی که با این بازیکن باتجربه داشتند درباره حساسیت مصاف با الریان به او تذکر داده و زمان اعتراضش را به هیچ عنوان مناسب ندانستند و به او گفتند مبادا این موضوع موجب رقم خوردن نتیجه‌ای غیر از برد استقلال شود. چون در آن صورت خیلی از تقصیر‌ها بر گردن حاشیه‌ساز دوحه می‌افتد. یکی از نزدیکان تیم در همین باره به خبرورزشی گفت متأسفانه باشگاه قبلاً در این‌باره همه‌جور ضمانتی را برای پرداخت طلب بازیکنان به آن‌ها داده ولی مدیربرنامه‌های بازیکنان با تحریک بازیکنان‌شان آن‌ها را در چنین روز‌های حساسی مقابل باشگاه قرار می‌دهند. امیدواریم این اتفاقات هرگز مانع ارائه فوتبال همیشگی و رو به جلوی تیم استقلال نشده و در نهایت این تیم در دیدار امشب با برتری مقابل الریان به مرحله گروهی راه پیدا کند.

 

داستان‌های این مدیربرنامه معروف تمام‌شدنی نیست.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه