لحظه تعیین کننده دربی مادرید + عکس

کدخبر : 4445

کریم بنزما امشب برای اولین بار در برنابئو توانست دروازه اتلتیکو را باز کند. بغل پایی سه امتیازی که دربی را برای رئال به ثبت رساند.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از  به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دقایقی پیش توانست در برنابئو با یک گل اتلتیکو را شکست داده و فاتح دربی مادرید شود.

گل دقیقه 56 کریم بنزما برای شکست شاگردان دیگو سیمئونه کفایت می کرد. نکته جالب ایکه کریم بنزما اولین گلی بود که در برنابئو وارد دروازه اتلتیکو می کرد. او پیش از این 4 بار در دربی ها موفق به گلزنی شده بود که همگی در ورزشگاه اتلتیکو به ثمر رسیده بودند.

دقیقه 56 پاس عمقی وینیسیوس به مندی و پاس به جلوی عالی این بازیکن باعث شد تا کریم در دهانه دروازه گلزنی کند. به این ترتیب روند 5 بازی متوالی بدون گلزنی بنزما در لالیگا نیز پایان یافت.

 

 

 

 

 

او آخرین بار دقیقه 94 بازی با والنسیا در مستایا توانسته بود گلزنی کند و پس از آن برابر بارسا، بیلبائو، ختافه، سویا و وایادولید در امر گلزنی ناکام مانده بود. البته بنزما چهارشنبه شب در زمین ساراگوسا در جام حذفی توانسته بود گلزنی کند.

این گل شماره 13 بنزما در لالیگا و 17 او در تمام رقابت ها نیز بود. او پس از گلزنی آن را با وینیسیوس و مندی جشن گرفت و در نهایت با اولین گل خود به اتلتیکو در برنابئو دربی را نیز به نام خودش ثبت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه