کدخبر : 9224

کاپیتان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی حکم صادرشده درباره امید روانخواه را مورد انتقاد قرارداد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از جام نیـوز، روز گذشته کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طی حکمی امید روانخواه را به دلیل تشویش اذهان عمومی و مصاحبه‌های غیرواقعی تا اطلاع ثانوی از هرگونه فعالیت ورزشی محروم کرده است ضمن آنکه او به پرداخت ده میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.
 
 
این در حالی بود که روانخواه طی مصاحبه‌ای در مورد شرط‌بندی در لیگ‌های رده‌های پایین صحبت کرد و تائید کرد که در بازی‌های نیروی زمینی افرادی در استادیوم حاضر می‌شوند که به کار شرط‌بندی مشغول هستند.از همین رو مهدی مهدوی کیا که خودش یکی از کسانی است که بارها به این موضوعات اشاره کرده است متنی در صفحه شخصی خودش با این تیتر ” برگشت به کار بعد از ٢ ماه” در اینستاگرام منتشر کرد و در آخر این پست با به کار بردن جمله‌ای از امید روانخواه حمایت کرد.
 

مهدی مهدوی کیا در این پست نوشته است:

 

” برگشت به کار بعد از ٢ ماه:

مطمئن بودم که آلمان از اولین کشورهایى خواهد بود که با توجه به نظم و برنامه ریزى و زیرساختهاى مناسب، فوتبال رو دوباره آغاز میکنه.

 

از روز شنبه بوندسلیگا از سر گرفته خواهد شد و از این هفته تمرینات فوتبال پایه با رعایت نکات بهداشتى آغاز شد. حتى اگر این فصل فوتبال پایه به سرانجام نرسه، بازگشت بچه ها به زمین تمرین اتفاق خیلى خوبى بود.

 

روند بازگشت مردم به زندگى عادى با روشى دقیق و کنترل شده از سوى دولت انجام شد و در این راه کمکهاى دولت به شرکتها و مؤسسات خصوصى و پرداخت بخشى از حقوق کارمندان و کمکهاى نقدى چند ده هزار یورویى با توجه به بزرگى شرکتها از نظر تعداد کارمندها، از بیکارى و ورشکستگى بسیارى از مردم جلوگیرى کرد.

 

در صورتى که آمار مبتلایان، بهبودیافتگان وعزیزان فوت شده در کشور عزیزمون خیلى نسبت به آلمان بهتره!!!!!!!!! هنوز هیچ تصمیمى براى حتى شروع تمرینات فوتبال بزرگسالان گرفته نشده چه برسه به فوتبال پایه.

 

کلام آخر اینکه در فوتبال ایران دلالى و شرطبندى بوده و هست و چندین بار به وضوح در برنامه هاى تلویزیونى مستنداتش پخش شده ولى متأسفانه میلى براى برخورد با این افراد وجود نداره.

 

جالب نیست براى حل مسئله، صورت مسئله رو پاک میکنید.”

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه