الگوی بانک ملی ایران برای توانمندسازی اقتصادی نیازمندان

کدخبر : 32460

بانک ملی ایران با هدف توانمندسازی اقتصادی اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه، همراه همیشگی سیاست های کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده به طوری که سید مرتضی بختیاری رییس این کمیته با تاکید بر این مهم، بانک ملی ایران را به نمایندگی از طرف همه امدادگران و جامعه هدف کمیته امام خمینی (ره) و مددجویان کشور مورد قدردانی قرار داده است.

به گزارش شمانیوز، تفاهم نامه اخیر این بانک با کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز گامی دیگر در زمینه محرومیت زدایی مناطق کم‌ برخوردار کشور با اعطای تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی مددجویان، مسکن محرومان و... بوده است و بانک ملی ایران به عنوان یکی از پیشتازهای شبکه بانکی در این زمینه، همواره بخش قابل توجهی از سبد تسهیلاتی قرض الحسنه خود را به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و دیگر نهادهای حمایتی اختصاص می دهد.

این بانک از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه بالغ بر دو هزار و 493 فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی به ارزش یک هزار و 735 میلیارد و 990 میلیون ریال تخصیص داده است.

همچنین بانک ملی ایران در مدت مذکور، 208 فقره تسهیلات به ارزش 61 میلیارد و 250 میلیون ریال تسهیلات در بخش مسکن محرومان شهری با معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است.

اعطای تسهیلات به بیماران فقیر و معسر با معرفی این نهاد از دیگر سیاست های بانک در بخش تسهیلات قرض الحسنه است که در دو ماه ابتدای سال جاری، 146 فقره از این تسهیلات به ارزش 38 میلیارد و 395 میلیون ریال تخصیص یافته است.

بی شک نقش بانک ملی ایران در توانمندسازی مددجویان و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بر کسی پوشیده نیست و سیاست ها و تلاش های بسیار بزرگ مدیران این بانک برای ایجاد اشتغال مددجویان راهی برای تعالی و پیشرفت جامعه در این جنگ بی سابقه اقتصادی خواهد بود.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: