گزارش میدانی مدیران فنی بیمه ملت از حادثه قطار مشهد یزد

کدخبر : 32652

در پی حادثه صبح امروز قطار مشهد یزد و از همان ساعات ابتدایی اعلام این خبر، وزرای محترم کشور، راه شهرسازی، مدیران عالی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، تیم فنی بیمه ملت به عنوان بیمه‌گر شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، در محل حادثه حضور یافته و اقدام به تهیه گزارش‌های میدانی و برآورد خسارت‌های مقدماتی کردند و بر همین اساس پرونده اولیه بیمه‌ای این حادثه نیز تشکیل شد.

در پی حادثه صبح امروز قطار مشهد یزد و از همان ساعات ابتدایی اعلام این خبر،  وزرای محترم کشور، راه شهرسازی، مدیران عالی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، تیم فنی بیمه ملت به عنوان بیمه‌گر شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، در محل حادثه حضور یافته و اقدام به تهیه گزارش‌های میدانی و برآورد خسارت‌های مقدماتی کردند و بر همین اساس پرونده اولیه بیمه‌ای این حادثه نیز تشکیل شد.

 

طبق بررسی به عمل آمده فرضیات مختلفی درباره علل این حادثه مطرح شده اما با این حال باید منتظر نظر نهایی کمیسیون سوانح راه‌آهن در این زمینه بود.

 

بیمه ملت با تشکیل مدارک و دریافت گزارش‌های نهایی از مراجع ذی‌صلاح نسبت به پرداخت خسارت اقدام خواهد کرد و در این زمینه قول مساعد همکاری را به خسارت دیدگان این حادثه می‌دهد.

 

ساعت 5:30 دقیقه بامداد امروز چهارشنبه هجدهم خرداد ماه قطار مسافربری در کیلومتر 85طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد که در پی این حادثه ناگوار، تا این لحظه به گفته مقام‌های رسمی، 21 نفر از مسافران این قطار فوت کرده و حدود 86 نفر نیز مجروح شده‌اند.

 

روابط عمومی بیمه ملت

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: