مارال فرجاد

عکس متفاوت مارال فرجاد با استایل پسرونه سوژه شد | بیماری سخت مال فرجاد

کدخبر : 32745

مارال فرجاد این روزها بسیار پر حاشیه است. عکس متفاوت مارال فرجاد در یک مهمونی با یک استایل پسرونه سوژه شد.

مارال فرجاد با یک استایل پسرونه در یک مهمونی خاص دیده شد. تیپ خاص مارال فرجاد در فضای مجازی وایرال شده است. مارال فرحاد این روزها بسیار پر حاشیه شده است.  در ادامه تصاویری از مارال فرجاد را می بینید: 


اعتراف به ازدواج مارال فرجاد

مارال فرجاد که اخیرا شایعه ازدواجش با مهراب قاسمخانی در فضای مجازی به شدت بر سر زبان هاست در فیلمی به ازدواجش و نحوه آشناییش اعتراف می کند.

تبریک خاص مارال فرجاد به مهراب 

مارال فرجاد که به واسطه عکسی که  مهراب قاسمخانی به اشتراک گذاشته بود باعث بوجود آمدن شایعه هایی در فضای مجازی شده بود  تصویر جدیدی را منتشر کرد و به این شایعات دامن زد. اخیرا در فضای مجازی شایعه ازدواج مارال فرجاد و مهراب قاسمخانی بر سر زبان هاست که این دو بازیگر نه تایید کرده اند و نه تکذیب.در ادامه عکس جدید مارال قاسمخانی را می بینید.

مارال فرجاد و مهراب قاسمخانی دو بازیگر پر حاشیه این روزها در فضای مجازی هستند. عکسی که مهراب قاسمخانی از مارال فرجاد در کنار هم به اشتراک گذاشت شایعه ای از ازدواج این دو بر سر زبان ها انداخت . سفر مارال فرجاد با پیمان برادر مهراب قاسمخانی و همسرش به اسپانیا بیشتر به این شایعات دامن زد .

بیوگرافی مارال فرجاد:

مارال فرجاد متولد مرداد ماه 1361، در تهران است. مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد بازیگر معروف ایرانی می‌باشد.

مارال فرجاد فارغ‌ التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1384 با فیلم شام عروسی آغاز کردوی علاوه بر بازیگری به کار دوبله نیز می پردازد ، از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران به همراه پدرش بازیگری را آغاز کرد.

مارال فرجاد بعد از آن در چندین فیلم و سریال نقش بازیگر کودک را ایفا می کرد و بعد از آن یک مدت در کار بازیگری وقف ایجاد کرد تا اینکه در 18 سالگی به طور جدی تری دوباره به این حرفه روی آورد و تا کنون در سریالها و فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته از جمله سریال ساختمان پزشکان و فیلمهای عاشق ، خسته دلان و …

پدرش جلیل فرجاد بازیگر شناخته شده تلویزیون و مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام مونا دارد که او نیز در عرصه بازیگری حضور دارد.

اصالتا این خانواده از سمت پدری به شهرستلن مرند آذربایجان شرقی بر میگردد.

سال 1364 وقتی تنها 3 سال داشت با حمایت پدر در مجموعه اخلاق در خانواده جلوی دوربین رفت سپس در در تئاتر چشم چشم دو ابرو اسماعیل شنگله بازی کرد.

اما بصورت جدی سال 1369 در 8 سالگی کنار پدرش در تئاتر «آن شب که تورو زندانی بود» به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرداخت.

بصورت حرفه ای فعالیت سینمایی خود را از سال 1384 زمانی که 23 ساله بود با فیلم شام عروسی و در کنار بازیگرانی چون نیکی کریمی و امین حیایی آغاز کرد.

یکسال بعد در سال 1385 هم با سریال تاصبح (مستانه) وارد قاب تلویزیون شد.

در مورد درس و انتخاب رشته بابا اجازه تحصیل در هنر را به ما نداد و جوری رفتار کرد که ما فکر کردیم خودمان انتخاب کردم ، می گفت هنر آینده را تضمین نمی کند.

من اول لیسانس ریاضی گرفتم اما برای فوق لیسانس عکاسی را انتخاب کردم.

در کودکی پدرم همیشه به ما می گفت: اگر بدترین کار دنیا را هم کردید از ما پنهان نکنید و بدانید حتی اگر دعوای تان کنیم در نهایت شما را حمایت خواهیم کرد.

همیشه با آنها راحت بودیم و هرگز اجازه ندادند ترسی وارد قلب و ذهن ما شود.

شاید همین صحبت های پدرم باعث شده که من و خواهرم همیشه با پدر و مادرمان صادق باشیم و آنها را مانند دوست ، کنارمان داشته باشیم.

فیلم‌شناسی مارال فرجاد:

مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1384 با فیلم شام عروسی آغاز کرد. این هنرمند در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» (1384)، «پسران آجری» (1385) و «دوشیزه باران» (1386)؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» (1378–1377)، «عملیات 125» (1387)، «خاتون» (1393) و «ساعت صفر» (1394) به نقش‌آفرینی پرداخته‌است

فیلم های سینمایی

- جاودانگی (1394)

- ربوده شده (1394)

 دوشیزه باران (1386)

- پسران آجری (1385)

- شام عروسی (1384)

فیلم های تلویزیونی

- کت جادویی (1378–1377)

- روح مهربان (1384، امیر قویدل)

- تا صبح (1385)

- گلریزان (1385)- عملیات 125 (1387)

- آدم‌های کوکی (1387)

- تله‌فیلم گنجشک و قناری (1390)

- خاتون (1393)

- رخصت (1393)

- همه بچه‌های ما

- دورهمی (1394)

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: