بیوگرافی آناهیتا درگاهی و همسرش

کدخبر : 22380

آناهیتا درگاهی متولد 8 بهمن 1365 در تهران ، هنرمند نقاش و بازیگر است.

آناهیتا درگاهی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه هنر می باشد که فعالیت خود را با نقاشی شروع کرد و از 29 سالگی وارد بازیگری و تهیه کنندگی شد.

فعالیت خود را از 7 سالگی با تشویق پدرش نزد عباس کاتوزیان استاد شناخته شده نقاشی شروع کرد و تا 22 سالگی زمان فوت این استاد نزد او نقاشی را یاد گرفت.

کم کم در عرصه نقاشی صاحب نام شد تا اینکه با برگزاری نمایشگاه های متعدد در کاخ دیواران ، گارلی سیحون ، موز کاخ سفید و جم آرت دبی به شهرت رسید

آخرین نمایشگاه وی بنام «فصل من کجاست» از 18 تا 29 آبان 1397 در گالری آریانا برگزار شد ، ایشان همچنین تجربه طراحی پوسترهای زیادی را برعهده داشت.

آناهیتا درگاهی

ازدواج اول آناهیتا درگاهی

 آناهیتا درگاهی در سال 1393 وقتی 28 ساله بود با محمد پروین (بازیکن فوتبال) و پسر علی پروین (اسطوره باشگاه پرسپولیس) ازدواج کرد.

این زندگی اما دعوام چندانی نداشت و این زوج کمتر از یکسال از هم جدا شدند.

خانم درگاهی گرچه دوره های بازیگری موسسه کارنامه را گذرانده بود اما علاقه ای به بازیگری نداشت تا اینکه آشنایی اش با فرزاد موتمن پایش را به بازیگری باز کرد.

او اولین بار در سال 94 در فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی ؟» کنار چهره هایی چون فریبرز عرب نیان ، ژاله صامتی و آتیلا پسیانی جلوی دوربین رفت.

آناهیتا درگاهی

ازدواج دوم آناهیتا درگاهی

 آناهیتا درگاهی برای بار دوم در سال 1395 وقتی 29 ساله بود با اشکان خطیبی بازیگر 37 ساله که او نیز از همسر اول خود طلاق گرفته بود ازدواج کرد .

می گوید ما کم کم به هم علاقمند شدیم و آخرش اشکان دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

در سال 1396 با فیلم زرد کنار بهرام رادان شاخته شد اما شهرت اش یکسال بعد با حضور در سریال شبکه خانگی ممنوعه شروع شد.

ایشان سپس بعنوان تهیه کننده موزیک ویدیوی پرده آخر رضا کیانیان را عهده دارد بود و تجربه تهیه کنندگی کنسرت های آرین کشیشی را هم دارد.


 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: