عیادت نمایندگان شهردار تهران از رضا رویگری

کدخبر : 22457

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشاور و دستیار شهردار تهران به نمایندگی از علیرضا زاکانی از رضا رویگری عیادت کردند.

نمایندگان شهردار تهران شب گذشته با حضور در منزل رضا رویگری از این هنرمند مردمی عیادت کردند. در این دیدار وضعیت سلامت و روند درمان این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون از سوی نمایندگان شهردار تهران مورد پیگیری قرار گرفت و مقرر شد با دستور شهردار تهران کمک های لازم برای بهبود روند درمان آقای رویگری از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری انجام شود.

رضا رویگری نیز در این دیدار ضمن قدردانی از شهردار تهران و نمایندگان اعزامی او به بیان نکاتی درباره نقش آفرینی های خاطره انگیزش در سینما و تلویزیون پرداخت. رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز در این ملاقات نقش های ماندگار و هنرآفرینی های آقای رویگری به ویژه در سریال های «مختارنامه» و «مسافر ری» و سرود خاطره انگیز «ایران ایران» و … را مایه مباهات کارنامه هنری این هنرمند مردمی و نقطه عطف مشترک خاطرات مردم ایران درباره آقای رویگری دانست.

رضا رویگری، زاده ۶ دی ۱۳۲۵ در تهران، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. او همچنین در حرفه نقاشی نیز فعال بوده و در سال‌های اخیر در نمایشگاه‌هایی آثارش را به نمایش گذاشته‌است. او خواننده سرود «ایران ایران» (اللّٰه اللّٰه) در روزهای آغازین انقلاب اسلامی است. رضا رویگری از بازیگران پرکار است و در کارنامه هنری او ده ها تئاتر، فیلم سینمایی، سریال تلویزیونی و … به چشم می خورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: