همسر مدل احسان علیخانی | نامزد احسان علیخانی

نامزد احسان علیخانی کیست ؟ / ازدواج احسان علیخانی با لیلا اوتادی به کجا رسید ؟

کدخبر : 22216

شایعات زیادی در مورد ازدواج احسان علیخانی با لیلا اوتادی به وجود امده است .

شایعه ازدواج احسان علیخانی و لیلا اوتادی زودتر از چیزی که می شد فکرش را کرد در فضای مجازی وایرال شد اما این شایعه عجیب از کجا نشات می گرفت . احسان علیخانی به این شایعه واکنش نشان داد و این خبر به سرعت پخش می شد اما هیچ وقت واقعیت پیدا نکرد و احسان علیخانی با خانم بازیگر ازدواج نکرده و مجرد می باشد . در ادامه چند عکس از شایعه ازدواج احسان علیخانی را می بینید . 

نامزد احسان علیخانی


خبرداغ : مراسم نامزدی حسن یزدانی / حسن یزدانی داماد شد + عکس


همسر احسان علیخانی کیست؟

احسان علیخانی مجری ایرانی است که نوع اجرایش طرفداران خاص خود را دارد. وی که در فضای مجازی (به جز در زمان های پخش برنامه های خاص اش مانند ماه عسل)، فعالیت نسبتا کمی دارد، به صورت مداوم مورد کنجکاوی در خصوص زندگی شخصی و به خصوص ازدواج و همسر او قرار می گیرد. در صورتیکه احسان علیخانی مجرد است و همسری ندارد رفتارها و اخبار منتشر شده با عناوینی همچون “همسر احسان علیخانی” با “همسر علیخانی” او را وادار به واکنش کرد. احسان علیخانی در پی انتشار اخبار کذب در خصوص زندگی شخصی و همسرش دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «هر هفته من دارم با یکی ازدواج میکنم و هفته بعد یکی دیگرو طلاق میدم ! احسان علیخانی در این پست نوشت: سلام رفقا، امیدوارم خوب باشید ، از دوستان عزیز و محترم خودم عذر خواهی میکنم که مجبورم این نکات توضیح بدم اما ذکر این نکات برای تعدادی واجبه… بعضی از دوستانُ در پیج خودم نمیفهمم، حرف زدنشون با هم ، چَت کردنشون در کامنتهای پیج بنده، بهم توهین کردن ، بی ادبی کردن ، شایعه درست کردن ، حرفهای مسخره و واهی زدن!!؟؟؟ یعنی چی؟! خیلی خجالت آورِ واقعا، اینجا فقط یک پیجِ ، که قرارِ من ،دوستان و رفقای خودمُ از فعالیت و برنامه هام مطلع کنم. هر پستی که میزارم یه عده تفسیر میکنن؟! تحلیل میکنن؟! قصه میسازند از زندگی خصوصی من !!! هر هفته من دارم با یکی ازدواج میکنم و هفته بعد یکی دیگرو طلاق میدم !!!؟؟ بعضیها نمیدونم چقدر بیکارن ، که کاری جز حرف مفت زدن و دروغ ساختن ندارن ، هم به خاطر خودم و هم مهمتر به خاطر دوستان عزیزم ، که دارن همین پیج دنبال میکنن و خیلی از این فضا ناراضی هستند ، إعلام میکنم بنده احتیاجی به اصلاحا: طرفدار یا دوست ِ مریض و بی أدب ندارم ، احتیاجی به کسایی که جز زدن حرف مفت و بی ربط کاری بلد نیستن ، ندارم. دلیل أصلی این تذکر جدی بنده ، اعتراض عده زیادی از دوستان در همین پیجِ ، که از این فضا کاملا خسته و ناراحتند ، کاملا مثل خودم ،،، خواستم خواهش کنم و إعلام کنم که از این به بعد ١- لطفا در کامنتهای پیج بنده با هم چَت نکنید( کامنتها رو قرار من بخونم و نظرات دوستانمو بدونم اما نمیتونم چون عده ای در حال بحث و چَت کردن در مورد زیر بغل مار هستند )٢- هر کسی توهین به هر کسی دیگری بکنه ، بلاک خواهد شد ٣- شایعه ، نظر دادن در مورد زندگی شخصی بنده یا هر شخص دیگری ، ممنوع ، لطفا ممنوع ۴- این فضا برای کمک به من و همکارانِ من هست که بتونیم نظرات شما رو ببینیم و استفاده کنیم ، نه اینکه با هم سبزی پاک کنیم و غیبت مردمُ بکنیم … بازم از دوستان فهیم و عزیز خودم ، که این پیجُ دنبال میکنن و این فضا ناراحتشون کرده عذر خواهی میکنم …کاشکی من هم مثل بعضیها یا فرهنگم بره بالا ، برای استفاده از هر ابزاری ،،، یا کاشکی مثل بعضیها بی تفاوت بشم به هر انچه در پیرامونم میگذره ، که البته دومی کار من نیست. مخلصیم ، شاد باشید رفقا»

نامزد احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی

احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در شهر تهران، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان، فارغ‌ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین رفیق و دوست او است.

عکس احسان علیخانی و مادرش

احسان علیخانی در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستندهای کوتاه مشغول شد. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد. بر اساس اخبار موجود احسان علیخانی با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌ مند شده‌ است. اولین اجرای زنده علیخانی در سال ۱۳۸۰ بود و اجراهایی مانند صبح آمد، ماه عسل و سه ستاره و… را بر عهده داشته‌ است. احسان علیخانی اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد. سید جواد یحیوی یکی از مجریان با سابقه صدا و سیما و برنامه‌ هایی همچون طعم آفتاب، رد پا و… شبکه تهران بود که بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸، ممنوع‌ التصویر و ممنوع‌ الفعالیت در تلویزیون شد.

احسان علیخانی : «خیلی به کارگردانی و بازیگری علاقه داشتم در مقطع پیش دانشگاهی که بودم خیلی مشورت کردم و به این نتیجه رسیدم که به مقوله ی هنر به عنوان شغل دوم نگاه کنم بنابر این خوب درس خواندم و مدیریت بازرگانی قبول شدم اما در کنار آن در این زمینه هم فعالیت میکردم با این وجود در حال حاضر این کار در اولویت من قرار گرفته و درس و دانشگاه در اولویت نوزدهم.»

قد احسان علیخانی ۱۸۸ سانتی متر است و احسان طرفدار دو آتیشه پرسپولیس تهران است و در بعضی از بازی های حساس این تیم در ورزشگار حضور پیدا میکند.

 پست ای منتشر شده از احسان علیخانی

بهت گفتم : اگر تو دروغ باشی ، تموم میشم… ناامیدم کنی ، میمیرم… هم دروغ بودی هم ناامیدم کردی ، تموم شدم اما نَمُردَم ،،، گریه کردم ، زار زدم ، قرص خوردم ، مریض شدم ، کَمَرَم شکست اما نَمُردَم ،،،اون بالایی صِدام کرد، گفت: بلند شو ، من هستم ، هر چی بشه من هستم ، نترس ، بلند شو … بلند شدم ، سخت بود اما بلند شدم ، با چشمهای تار، با دستِ لرزان، با سر گیجه های مداوم ، با پاهای خسته، با خندهای مصنوعی به مردم، با کتُ و شلوارِ زورکی به تَنَم… گذشت ، ٩٠ روز گذشت و من با زخمی که زدی با دردی که دادی رفیق شدم حتی دوستشون دارم چون از تو دارم رفیق… پیرم کردی اما بزرگ شدم ، انقدر که دیگر هیچ خبری شوکه ام نمیکند … من تو را بخشیدم اما فراموش نمیکنم چه کردی با من ، بخشیدم ، چون نمیخواهم شبیه تو سنگدل باشم ، من بخشیدم اما حسابِ تو و آن بالایی باقیست …دروغ ، حیله و نیرنگهایت من را فریب داد اما نقشه تو برای اون بالایی چیست؟! تمام عمر جا خالی دادی ، مواظب لحظه ای باش که بی هوا می آید…همه میمیریم و چیزی برای بُردن نداریم اما من حداقل زخم و دردی که تو به من هدیه دادی را با خود میبرم برای اون بالایی، شاید دیوانگیهایم را ببخشد ، تو که طبیب نبودی شاید اون بالایی طبیب زخم من شد ، که حتما میشود… راستی این روزها امید و زندگی کدام بیچاره ای هستی؟ بهش رحم کن و نقابَت را زودتر بردار ، اجازه بده زودتر با دردَش آشنا شود،، این روزها از آدمهای بدون درد بیزارم ، چون بدون درد زندگی از معنا خالیست ، جهان از شعر خالیست ، تنهایی از دعا خالیست ، آدمِ برای حرف زدن با اون بالایی خالیست ، و من بدون درد از خودم خالی میشوم ، درد به درد میخورد رفیق ، کاش با دردهایت رفیق میشدی که به آدمها زخم نزنی ، ای کاش ، اما افسوس که دردهایت را پشتِ هزار دروغ رنگی پنهان میکنی …حداقل مواظب هدیه کریسمَسی که بهت دادم باش ، بابانوئل در گوی ِ شیشه ای با موسیقی ِ قبلِ خواب، هر بار که میبینیش به این فکر کن که چقدر دنیایِ کوچکی داری ، انقدر که همیشه باید با دروغ از مردم عشق و احترام دزدی کنی… بی خیال رفیق ،، ممنونم به خاطر آشتی دادنم با اون بالایی… با احترام : (رَوی ، وکیل دادگستری )

توضیح: دوستان این صرفا یک متنِ و مربوط به یک نویسنده اسپانیایی و من از لحن و ادبیاتش خوشم اومد ، همین ، جان ماماناتون ،لطفا داستان و افسانه نسازید و به من ربطش ندید ، که من بتونم بدون دغدغه هر از گاهی متن یا شعر بزارم.

   احسان علیخانی : «ندانی این جهان شدیم …جهانی که می پنداریم نه ما را دوست دارد نه ما او را … چه رسمی داریم در زمین! از گردشش می‌نالم و مینالیم، اما روزِ زمین‌گیر شدنمان را جشن می‌گیریم! ایمان و امید تنها دارایی ماست برای فردایی که شادیها و رنجها خواهد آمد ، از پسِ هم ، دانه ، دانه ممنونم و قدردانِ این همه لطف و مهرِ شما عزیزان دل هستم و امیدوارم شاد و خوشبخت باشید … مخلصیم : احسان علیخانی ، پانزدهم آبان …

ماجرای دستمزد احسان علیخانی برای اجرای ماه عسل

در تیرماه سال نود و چهار گمانه زنی‌هایی راجع به دستمزد پرداختی به احسان علیخانی مطرح شد که خبر می‌داد او مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان را برای مجریگری یک‌ ماهه ویژه برنامه ماه عسل طلب کرده‌ است. علاوه بر این، مبلغی بالغ بر دویست میلیون تومان را برای حق «تهیه کنندگی» دریافت کرده‌ است. وی همچنین در یکی از قسمت‌های این برنامه واکنش تندی به انتقادات اخیر نشان داد و اظهار داشت درآمد فیلم‌ برداری مجالس عروسی از یک تهیه‌ کننده با سابقهٔ تلویزیون بیشتر است. این مسئله انتقادات زیادی را برانگیخت که چرا باید در شرایطی که بسیاری از مردم عامه ایران با بحران اقتصادی مواجه‌ اند و حتی قشر متوسط جامعه با ملاحظات اقتصادی عدیده‌ای رو به رو هستند افرادی این چنین کسب ثروت کنند و حتی در برنامه‌هایی که پیش از این رنگ و بویی دینی به خود گرفته و احساسات مردم را درگیر کرده به دنبال کسب درآمدهای نا متعارف باشند. احسان علیخانی در نهایت در یکی دیگر از قسمت‌های برنامهٔ ماه عسل در تاریخ ۱۲ تیرماه سال نود و چهار رقم مذکور را دانست و ادعا کرد مبلغ دستمزد وی ۴۵ میلیون تومان می‌باشد. او همچنین اظهار داشت این مبلغ برای یک سال تلاشش به منظور آماده‌سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ویژه نامهٔ ماه عسل است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: