مرگ ریحانه پارسا

ریحانه پارسا فوت کرد / قتل ریحانه پارسا در ترکیه + عکس

کدخبر : 22228

در فضای مجازی چندین خبر در مورد مرگ ریحانه پارسا شب گذشته در ترکیه منتشر شده است که حواشی زیادی به همراه داشته است هنوز صحت این اخبار تایید نشده و ممکن از بازی دیگری از سوی گردانندگان سایت قمار برای جلب توجه و جذب فالوور باشد .

به گزارش رصداقتصادی : شنیده ها در فضای مجازی حکایت از مرگ ریحانه پارسا دارد . این بازیگر که با مهاجرت به ترکیه حواشی زیادی به راه انداخته بود اکنون در وضعیت نامعلومی به سر می برد . برخی ها مدعی شدند که ریحانه پارسا به قتل رسیده است . بی بی سی ادعا کرده ریحانه پارسا ساعت 11 صبح امروز به قتل رسیده است . رکنا نیز به نقل از یکی از دوستان ریحانه پارسا مدعی شده که جنازه او در خانه اش کشف شده است . هنوز صحت اتفاق معلوم نیست اما شایعات زیادی در مورد او در فضای مجازی منتشر می شود . پایگاه خبری رصداقتصادی صحت این اخبار را تایید یا تکذیب نمی کند . برخی دیگر نیز گمان می کنند که این اخبار جهت جلب توجه توسط ریحانه پارسا مدیریت می شود تا بار دیگر به جذب مخاطب بپردازد اتفاقی که چند هفته گذشته در مورد ندا یاسی دیگر شاخ اینستاگرامی افتاد . 

ریحانه پارسا

شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می دهد !

یک خبر ناگهانی !  منتشر شدن خبر مرگ ریحانه پارسا بود. نام این خانم بازیگر پر حاشیه و خبر مرگ او در فضای مجازی و به خصوص در کلاب هاوس همه را به تب و تاب انداخته است. خبر مرگ او از طرف رکنا تایید یا تکذیب نمی شود اما کنار هم گذاشتن تمام شواهد و اخبار حقایق بسیاری را آشکار می کند.

این خانم بازیگر در آخرین استوری اینستاگرامی خود لیست کار هایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد. این استوری تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت و این در حالی است که به گفته دوستان و کاربرانش در کلاب هاوس او دیشب لایوی نامفهوم در اینستاگرام گذاشته است و در حالی که قرص سفید رنگی را با مشروبات الکلی می خورد ، حرف های نامفهوم تری نیز می زند. تمام این اخبار حدس های مخاطبان را به خودکشی می رساند.


عکس لورفته از جنازه ریحانه پارسا فاش شد + عکس


رسانه های ترکیه تاکنون هیچ خبری مبنی بر مرگ ریحانه پارسا انتشار نداده است و دوستان ایشان هم هیچ استوری ای نزده اند یا خبر مرگ ریحانه پارسا را تایید نکرده اند.

و این بی خبری از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می گیرد.

ریحانه پارسا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

 • ژاکلین
  1

  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • بینلم
  0

  به درک که به قتل رسید

 • ناشناس
  0

  به درک که مرده آدمای آشغالی مثه این و ندا یاسی و نیلی افشار و دنیا جهانبخت همون بهتر که به بدترین شکل بمیرن و برن به درک

 • پارسا مدرسی
  0

  انشالله که مرده باشه دنیا از دستش راحت بشه 😡😡😡😡این جور آدما همیشه به بدترین شکل ممکن میمیرن .