فیلم جنجالی روناک یونسی + عکس

کدخبر : 22535

پست جدید و جنجالی روناک یونسی در اینستاگرام را در این صفحه ببینید .

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده است. روناک یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد. روناک یونسی جز بازیگران جنجالی و حاشیه ساز زن سینما و تلوزیون ایران بوده است . روناک یونسی با همسرش محسن میری سال گذشته به کانادا مهاجرت کرده است .ماجرای رفتارهای روناک یونسی نیز حواشی زیادی داشت .

روناک یونسی

اقدام روناک یونسی برای جمع آوری فالوور

روناک یونسی بازیگر زن تلویزیون که فیلم های زیادی بازی کرده بود مدتی قبل به کانادا مهاجرت کرده است و اقدام به کشف حجاب کرده است. اما اخیرا او هم مانند شاخ های اینستاگرامی شده و ویدیوهای مبتذل و رقص و ... از خودش منتشر می کند.

روناک یونسی

او مدتی قبل در یک لایو اینستاگرامی از سختی های مهاجرت کردن و رفتن به کشور خارجی گفته بود که همه ی مردم فکر نکنند به راحتی می توانند وارد یک کشور شوند سختی های خودش را دارد.

روناک اخیرا راه دیگر شاخ های مجازی را می رود و با ایجاد حاشیه می خواهد فالوور و در نهایتا پول بیشتری کسب کند. چه بسا مدتی دیگر از سایت شرطبندی خودش رونمای کند، به هر حال همانطور که خودش گفته زندگی در خارج از کشور هزینه های دلاری خاص خودش را دارد. روناک یونسی بازیگر سینما و تلوزیون که چندی پیش به کانادا رفته است و حاشیه های زیادی را برای خود درست کرده است روناک یونسی در سال 91 با محسن میری ازدواج کرده است.روناک یونسی متولد شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در تهران، همسر محسن میری است و دو فرزند به نام مهرزاد و مهرسام دارد. این هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان، دیپلم گرافیک از هنرستان، مدرک کاردانی عکاسی و کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران دارد.

 

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید:به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

روناک یونسی

بازیگری بصورت اتفاقی

به پیشنهاد یکی از دوستانش برای یک فراخوان بازیگری عکس فرستاد و با اینکه هیچ انتظاری نداشت با وی تماس گرفتند و برای تست دعوت کردند

به این ترتیب بعد از قبولی در تست اولین بار سال 1385 در 26 سالگی با فیلم گرگ و میش به کارگردانی قاسم جعفری جلوی دوربین رفت

روناک یونسی

تلویزیون و شهرت

در دومین تجربه بازیگری اش سال 1386 با سریال زمین آسمانی کنار چهره هایی چون مهناز افضلی ، داریوش ارجمند و رقیه چهره آزاد وارد قاب تلویزیون شد

اما شهرت اش بیشتر برای سومین تجربه تلویزیونی خود سال 1388 با سریال رستگاران بکارگردان سیروس مقدم در نقش اول شروع شد

روناک یونسی

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

روناک یونسی

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

معنی اسم پسر روناک یونسی

 

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

 

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

روناک یونسی

آشپزی روناک یونسی

روناک یونسی؛ به گفته دوستان ، اطرافیان و آشناها دستپختم بسیار خوشمزه است دلیلش را نمی دانم اما من به آشپزی به چشم یک هنر نگاه می کنم

بنظر من در آشپزی خلاقیت هم دخیل است ، قیمه بادمجا ن، خورشت کرفس و انواع ته چین را خوب درست می کنم

روناک یونسی

اهل سفر

زیاد اهل سفر رفتن هستم ، من خیلی از جاها هست که هنوز نرفتم و اگر بخواهم بروم انتخابم به آنجاهاست اما در میان جاهایی که رفته ام شیراز را خیلی دوست دارم

روناک یونسی

اهل مد هستم

من نمی خواهم شعار بدم که نه اهل مد نیستم و ساده پوشم. به هر حال مد در دنیای امروز همه را تحت تاثیر قرار داده است و من هم لباس هایی می پوشم که از برنده های خوب باشد و به سلیقه روز و عامه پسند نزدیک باشد

من برند فندی و لوییس ویتون را بیشتر از مارک های دیگری می پسندم و دوست دارم 

روناک یونسی

سینما

● روز روشن – 1391

● عقاب صحرا – 1391

● کوچه ملی – 1389

● به هدف شلیک کن – 1387

● منفی هجده – 1386

● ارتفاع 6/45 – 1385

● گرگ و میش – 1385

 

مجموعه تلویزیونی

● آخرین بازی – 1393

● برابر با اصل – 1393

● نیلی تر از مهتاب – 1393

● سقوط آزاد – 1390

● موج و صخره – 1389

● خانه بی پرنده – 1389

● رستگاران – 1388

● گل ‌های گرمسیری – 1387

● زمین آسمانی – 1386

روناک یونسی

شبکه خانگی

● آسپرین – 1395

روناک یونسی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: