ماشین میلیاردی شقایق دهقان

طلاق شقایق دهقان از همسر دومش + فیلم

کدخبر : 22590

شقایق دهقان از طلاقش گفت .

به گزارش رصداقتصادی : شقایق دهقان در برنامه فریدون جیرانی از طلاقش پرده برداشت . ویدئویی از صحبت‌های شقایق دهقان، بازیگر شناخته شده که مهمان برنامه «کافه آپاراتِ» فریدون جیرانی بود را مشاهده می‌کنید.

 شقایق دهقان در برنامه «کافه آپاراتِ» فریدون جیرانی از آرزویش برای نویسندگی و تاثیر مهراب قاسم‌خانی، همسر سابقش بر این آرزو گفت.

او در این مورد که همیشه نویسندگی را به اندازه بازیگری و حتی بیشتر از آن دوست داشته است، گفت: «مقداری تنبلی خودم هم هست اما همواره بازیگری برایم راه آسان تری بوده است. همیشه دلم می خواسته نویسنده باشم ولی همیشه بازیگر بوده ام.»  


خبرداغ : جشن تولد لاکچری شقایق دهقان در دبی بعد از ازدواج مجدد + عکس همسر دوم شقایق دهقان


او در مورد سهم مهراب قاسم خانی، نویسنده و همسر سابقش در شکل گیری این علاقه و پرورش آن هم گفت: «قطعا وقتی با گروهی کار می کنید و کسی کنارتان است که دائم در حال نوشتن و نویسندگی و این هاست بر روی شما هم تاثیر می گذارد اما این آخری ها به مشکل خوردیم. آدم وقتی پیر می شود، آستانه تحملش پایین می آید و مهراب قاسم خانی همیشه رئیس بود و مافوق بود و بالاتر بود و دیگر به جایی رسیده بود که گفتم خدایا اگر بخواهم الان شروع به نوشتن کنم کارم به چالش می کشد و اصلا ولش کن و نمی خواهد.» 

دهقان در جواب سوال فریدون جیرانی که آیا همچنان با مهراب قاسم خانی زندگی می کند از متارکه ای که دو سال و نیم پیش صورت گرفته است خبر داد و گفت: «الان دوباره دارم تلاشم را می کنم و اگر شروع به نوشتن کنم و به نویسندگی وصل شوم خیلی از نقش هایی را که الان بازی می کنم بازی نخواهم کرد ولی نمی دانم چرا آدم ها برای رسیدن به آرزوهایشان این قدر تنبلند و همت نمی کنند.» 


خبرداغ : ازدواج شهاب حسینی با هستی مهدوی / طلاق شهاب حسینی از همسر اولش علنی شد + فیلم


 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: