آزاده نامداری | خودکشی آزاده نامداری | اخبار سلبریتی ها | عکس بازیگران

ازدواج عاشقانه شوهر آزاده نامداری قبل از سال آزاده ! | خودکشی همسر اول شوهر آزاده نامداری| عکس زن جدید شوهر آزاده

کدخبر : 22620

عکسی جدید از همسر سابق آزاده نلمداری و همسر جدیدش به همراه علت طلاق و ... مرحوم آزاده نامداری گرامی را با هم در سایت رصد اقتصادی می خوانیم.

آزاده نامداری مجری و تهیه‌کننده تلویزیونی ایرانی بود. آزاده نامداری متولد نهم آذر 1363 کرمانشاه است. آزاده نامداری 7 فروردین 1400 به صورت مشکوکی درگذشت. آزاده نامداری همسر سجاد عبادی و دارای یک فرزند بود. آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

آزاده نامداری

بیوگرافی و زندگینامه آزاده نامداری 

نام :آزاده

نام خانوادگی : نامداری

تاریخ تولد : 1363/9/9

محل تولد :کرمانشاه

تحصیلات : کارشناسی مدیریت صنعتی

زمینه فعالیت :مجری تلویزیون

همسر :سجاد عبادی

فرزندان:گندم

وفات : 1400/1/7

آزاده نامداری

جزئیات جدید از خودکشی آزاده نامداری 

آزاده نامداری در یک دفتر مشق ۴۰ برگی برای دخترش جملاتی نوشته بود که چیزی شبیه به خداحافظی بود. در چند خط با او درددل کرده و گفته بود که از وضعیت زندگی ‌اش راضی نیست. پس از آن در خصوص اموالش تعیین تکلیف کرده بود که شبیه به وصیت‌نامه بود.

مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان / این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری، مجری سابق صدا و سیماست که دیروز به بازپرس جنایی اعلام شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که آزاده نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از ۱۰۰ عدد از آن ها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داده است.

در بین همه حوادثی که در نوروز امسال در پایتخت رخ داد، مرگ دردناک آزاده نامداری، مجری سابق صدا ‌و ‌سیما افکار عمومی را به‌شدت تحت‌الشعاع قرار داد؛ حادثه‌ای که مردم زیادی را در شوک فرو برد و با حواشی زیادی همراه شد. این گزارش آخرین جزئیات از ماجرای مرگ این مجری معروف و مرور جنایاتی است که در تعطیلات نوروز امسال رخ داد.

آزاده نامداری

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران درخصوص جزئیات این حادثه می‌گوید: ساعت ۱۹:۳۰ هفتم فروردین‌ماه بود که گزارش مرگ آزاده نامداری اعلام شد و با توجه به حساسیت موضوع شخصا به همراه قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل و اکیپ تشخیص هویت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران در محل حادثه که آپارتمانی در طبقه هفتم برجی در خیابان مهستان شهرک غرب بود، حاضر شدیم. جسد با لباس راحتی و خانگی بود و نکته‌ای که حائز اهمیت بود، این بود که خانه خانم مجری کاملا تمیز و مرتب بود.

وقتی ما در صحنه حاضر شدیم، پدر متوفی هم حضور داشت. آنها از مرگ دخترشان به ‌شدت شوکه و متاثر بودند. با انجام تحقیقاتی که از مادر متوفی انجام دادیم، وی گفت که تصور می‌کرده دخترش با داماد و نوه‌شان به سفر رفته باشند، چرا که همسر خانم نامداری برای دیدن مادربزرگش راهی شمال شده بود. این در حالی بود که همسر خانم نامداری که همراه دخترشان در سفر بود نیز تصور می‌کرد که او در منزل پدر و مادرش است. به همین دلیل تماسی بین آنها رد و بدل نشده بود به جز چند پیامک که شوهر وی از او خواسته به خانواده‌اش اطلاع بدهد که همراهشان به سفر نرفته است.

شهریاری درخصوص زمان مرگ خانم مجری می‌گوید: پزشکی قانونی زمان مرگ متوفی را بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت قبل از پیدا شدن جسدش تخمین زد و این در حالی بود که هیچ ‌گونه آثار ضرب و جرح روی بدن وی دیده نمی‌شد. از سوی دیگر وی بعد از رفتن همسر و دختر خردسالش به سفر، در خانه تنها بوده و بررسی‌ها حکایت از این داشت که در این مدت هیچ‌کس وارد آپارتمان آنها نشده است. 

سرپرست دادسرای جنایی تهران ادامه می‌دهد: با انجام تحقیقات بیشتر دست ‌نوشته‌ای از خانم نامداری کشف شد که خطاب به دختر خردسالش نوشته شده بود. وی در یک دفتر مشق ۴۰ برگی برای دخترش جملاتی نوشته بود که چیزی شبیه به خداحافظی بود. البته در چند خط با او درددل کرده و گفته بود که از وضعیت زندگی‌اش راضی نیست. پس از آن درخصوص اموالش تعیین تکلیف کرده بود که شبیه به وصیت‌نامه بود. پیداشدن این دفتر فرضیه خودکشی را قوت بخشید. چراکه متخصصان پزشکی قانونی نیز پس از معاینه اولیه جسد اعلام کردند که احتمالا وی به‌دلیل مسمومیت دارویی جان باخته است. با این حال، جسد برای انجام آزمایشات سم‌شناسی و علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

آزاده نامداری

در ادامه تحقیقات مشخص شد که خانم نامداری قرص‌های ضدافسردگی و اعصاب و روان مصرف می‌کرده است که روز حادثه بخشی از این داروها در خانه وی کشف شد. حتی نسخه پزشکی نیز پیدا و این فرضیه مطرح شد که خانم نامداری عمدا اقدام به مصرف بیش از حد داروها کرده است.

شهریاری درخصوص شایعات مطرح‌ شده در فضای مجازی نیز می‌گوید: من و همکارانم و ماموران، از ساعت۲۰ که به محل حادثه رسیدیم تا ساعت یک بامداد یعنی حدود ۵ ساعت به‌صورت دقیق صحنه جرم را بررسی کردیم. هیچ نشانه‌ای از جنایت یا اینکه متوفی باردار بوده یا اینکه تهدید می‌شده وجود نداشت. حتی با انجام کالبدشکافی نیز موضوع بارداری خانم نامداری منتفی شد.

آزاده نامداری

وی درباره شایعات مطرح‌شده درباره اختلاف خانوادگی متوفی نیز می‌گوید: پدر و مادر خانم نامداری روابط متوفی و شوهرش را خوب توصیف کردند و گفتند که آنها هیچ اختلافی با هم نداشتند و زندگی آرامی داشتند. ضمن اینکه بررسی آخرین پیامک‌های رد و بدل شده بین متوفی و شوهرش نیز نشان می‌دهد که آنها هرچند اختلافات کوچک و معمولی داشته‌اند اما در آخرین روزها رابطه صمیمانه‌ای داشته‌اند.

آزاده نامداری

ماجرای خودکشی زن اول شوهر آزاده نامداری!

به تازگی در فضای مجازی برخی کاربران شایعه خودکشی زن اول همسر آزاده نامداری را مطرح می کنند که هیچ سندی برای آن وجود ندارد.

 متاسفانه بعد از خبر درگذشت آزاده نامداری مدام حواشی و شایعات جدیدی منتشر می شود تا جایی که پدر آزاده نامداری از مردم خواست به آنها گوش نکنند. به نظر می رسد خودکشی زن اول همسر آزاده نامداری از آن شایعه ها باشد.

به گزارش وقت صبح مهسا آبومگر همسر اول شوهر دوم آزاده نامداری یعنی سجاد عبادی بوده است. آبومگر سال ۱۳۹۱ با عبادی عقد می کند و در سال ۹۴ طلاق می گیرد.

در این میان بحث ازدواج آزاده نامداری و سجاد عبادی شروع می شود و همسر سابق سجاد عبادی در فضای مجازی واکنش تندی به این ازدواج نشان می دهد.

تا آنجا که پست ها موجود است مدت ها آبومگر و نامداری در اینستاگرام پست هایی در پاسخ هم منتشر می کنند .

آزاده نامداری

چرا شایعه خودکشی مهسا آبومگر همسر سابق سجاد عبادی مطرح شد؟

شایعه خودکشی احتمالا به دلیل همین درگیری ها که بار عاطفی داشت منتشر شده است.

طلاق عاطفی سجاد عبادی و همسر اولش هم در فضای اینترنت واکنش هایی داشت.

اما خبر خودکشی درست نیست و تا جاییکه در منابع موجود است ایشان با یک خلبان ازدواج کردند و در خارج از کشور به سر می برند.

آزاده نامداری

بیوگرافی فرزاد حسنی همسر سابق آزاده نامداری

فرزاد حسنی (زادهٔ ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر، مجری تلویزیون و ترانه‌سرای اهل ایران است.

فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی‌آباد تهران متولد شد. حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌ است. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سال‌های ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. وی همچنین در رادیو هم اجرای برنامه می‌پردازد.

او به‌عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی کاشانه، عید آن سال‌ها، مسافری از هند، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انحرافی تله تئاتر پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی تله فیلم‌های فصل زندگی و روز هشتم، فیلم‌های آمین خواهیم گفت، آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند و در امتداد شهر (با نام قبلی شش نفر زیر باران) و تئاتر یلدا ایفای نقش نموده‌ است.

از فعالیت‌های فرزاد حسنی در ترانه‌سرایی می‌توان به تیتراژ ویژه برنامه نوروز ۱۳۹۳ اشاره کرد که با صدای احسان خواجه امیری پخش شد.

آزاده نامداری

ازدواج و طلاق آزاده نامداری و فرزاد حسنی

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عاقدی سید حسن خمینی به عقد هم درآمدند، این دو چند برنامه مناسبتی را نیز با یکدیگر اجرا کردند

بعد از یکسال خبر جدایی این دو رسانه ای شد، آنها در خرداد ۹۳ بصورت رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند، آزاده نامداری با انتشار عکسی ادعا کرد که ازطرف حسنی مورد خشونت قرار گرفته است، خبری که حسنی آن را رد کرد،، نامداری در مهر ماه ۹۴ برای بار دوم با سجاد عبادی ازدواج کرد. فرزاد حسنی بعد از ازدواج و طلاقش مجرد است.

آزاده نامداری

جنجال جدید همسر سابق آزاده نامداری با خانم ترانه سرا

مجری ماجراجوی رادیو و تلویزیون که بعد از اختتامیه جشنواره فجر با انتقاد به مهران مدیری خبرساز شده بود، در روزهای گذشته هم به خاطر کل‌کل با فردوسی‌پور روی جلد روزنامه‌ها رفت و هم مصاحبه‌اش با زهرا عاملی ترانه‌سرا موج درست کرد.

آزاده نامداری

حسنی البته بعدتر این جمله را که «فردوسی‌پور شانس آورد من ورزشی نیستم.» شدیدا تکذیب کرد، اما حرف‌های خانم عاملی و اعتراف به این که همسر دوم شوهر خودش است و ترانه «عشق دوم» را هم با همین انگیزه سروده و به احسان خواجه‌امیری داده، همچنان در فضای مجازی بازتاب دارد. فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود؛ دردسری که حسنی سعی کرد با یک متن سنگین و محترمانه و یک شعر کوتاه به آن پاسخ دهد…

شعر زهرا عاملی برای فرزاد حسنی در عکس زیر آمده است:

آزاده نامداری

تصمیم فرزاد حسنی به ازدواج مجدد

فرزاد حسنی مجری مشهور کشورمان که بعد از طلاق گرفتن از آزاده نامداری مدتها سوژه داغ رسانه ها بود از تصمیم خود بر ازدواج مجدد خبر داد . به گزارش ایران ناز فرزاد حسنی پس از ازدواج با آزاده نامداری و طلاق از وی دیگر ازدواج نکرده هست و الان در حالت تجرد به سر می‌برد. ازدواج چیزی هست که انسان هر لحظه و همۀ وقت} به آن به فکر می کند. ازدواج یک مرتبه می آید و تو را درگیر می کند و آدم همه ی وقت باید برای پذیرش آن آمادگی داشته باشد. من همه ی وقت کوشش میکنم آمادگی پذیرش زندگی مشترک را داشته باشم.

آزاده نامداری

ماجرای کتک خوردن آزاده نامداری!

در سال ۱۳۹۴ بود که آزاده نامداری عکس از چشمان کبود شده خود را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و مدعی بود که فرزاد حسنی او را کتک زده است.

ادعای آزاده نامداری بلافاصله در رسانه‌های کشورمان بازتاب گسترده ای پیدا کرد تا اینکه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به فرزادحسنی حمله کرده و علت ضرب و شتم آزاده نامداری را از او جویا شدند

آزاده نامداری

واکنش فرزاد حسنی به ادعای کتک زدن آزاده نامداری

بعد از انتشار عکس جنجالی آزاده نامداری مبنی بر مورد ضرب وشتم قرار گرفتن توسط همسر سابقش فرزاد حسنی، بعد از حدود دو سال سکوت، فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی که برای تی وی پلاس ارسال کرد، پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند.

ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

1- نظر ایشان درباره گروهک منافقین چیست؟

2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

آزاده نامداری

بخشی از صحبت های آزاده نامداری درباره فرزاد حسنی

 نامداری خرداد 1394  مصاحبه‌ای مفصل با مجله «زندگی ایده‌آل» انجام داد و در آن از علل طلاقش و همچنین چرایی انتشار آن عکس سخن گفته است.

* ما هنوز نفهمیده‌ایم فاجعه از کجا شروع شد.

از زمانی شروع شد که من چند ماه پس از عقد به این نتیجه رسیدم که ما نمی‌توانیم زندگی کنیم و پا پیش گذاشتم که جدا شوم.

* و طرف مقابل مخالف بود؟

بله، کاملا مخالف بود.

آزاده نامداری

* یعنی ایشان اعتقاد داشت که می‌توانید با هم زندگی خوبی داشته باشید؟

در حرف بله.

* ولی جمع‌بندی شما این بود که دیگر امکان زندگی مشترک وجود ندارد؟

من مطمئن بودم که نمی‌توانیم و برای این تصمیم دلایل منطقی داشتم و به عقیده من ایشان هم ته دلش می‌دانست که ما نمی‌توانیم.

* از کی مطمئن شدید نمی‌توانید؟

شاید حدود دو ماه بعد از عقد کاملا به این نتیجه رسیدم که امکان ادامه این زندگی وجود ندارد. ما کلا 10 ماه عقد کرده بودیم.

آزاده نامداری

* چند ماه قبل عقد دوران نامزدی داشتید؟

هیچ! تقریبا تمام مدت خواستگاری و نامزدی ما 10 تا 15 روز هم طول نکشید.

* یعنی شما دو ماه بعد از عقد قصد داشتید جدا شوید و مقدماتش را آغاز کردید و 10 ماه بعد جدا شدید؟

نه اصلا. من ابتدا سعی کردم مشکل را با خودم حل کنم. چون تجربه زندگی مشترک نداشتم فکر می‌کردم هیچ‌کس نباید متوجه شود که ما مشکل داریم و من باید از چیزی که کاملا بد است صیانت کنم و معتقد بودم اگر بد است برای من است و هیچ کس نباید بفهمد.

* هنوز به آن نقطه انفجار که شما آن عکس را منتشر کردید نرسیده‌ایم اما چطور است به عقب برگردیم و ببینیم چرا اصلا به اینجا رسیدید که این زندگی ارزش ماندن ندارد ...

ببینید، به نظرم وارد جزئیات نشویم بهتر است. چون طرف مقابل من حضور ندارد و یک‌طرفه حرف زدن بی‌انصافی است.

* خب سوال را به این شکل مطرح می‌کنم؛ اصلا چی شد که رابطه کاری شما منجر به ازدواج شد؟

اصلا دوست ندارم وارد این بحث هم بشوم ...

آزاده نامداری

* شما مجبور به ازدواج شدید؟ چون در مصاحبه‌ای قبلا گفته بودید که ما در حال خواستگاری و مراحل قبل عقد بودیم که مجله‌ها عکس عروسی‌ ما را روی جلد زدند و ما مجبور شدیم هر چه سریع‌تر مراسم عقدمان را برگزار کنیم.

اجباری در کار نبود. ما پیش از ازدواج همان‌طور که گفتم 10 تا 15 روز صرف خواستگاری و رفت و آمدها کردیم و در زمانی که هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و رسمیت به خود نگرفته بود، یکی از روزنامه‌ها خبری درج کرد که آزاده نامداری و فرزاد حسنی ازدواج کرده‌اند. به یاد دارم 14 یا 15 خرداد بود و همه جا تعطیل. وقتی آن خبرها بیرون آمد، تمام دوستان و آشنایان من هم فهمیدند. تمام فک و فامیلمان از راه دور و نزدیک تماس می‌گرفتند و می‌گفتند چرا ما را دعوت نکردید و ما قسم می‌خوردیم به خدا هنوز کاری نکرده‌ایم! می‌گفتند پس مجله‌ها چرا عکستان را چاپ کرده‌اند؟! البته با تمام این تفاسیر، این نامردی مطلق است که بگویم من مجبور شدم و ازدواج کردم. اما به خاطر این عکس تحت‌ فشار قرار گرفتیم که زودتر ازدواج کنیم. رسانه‌ها بعضی وقت‌ها به جهت کار غیراخلاقی‌شان کارهایی می‌کنند که به مردم ضربه می‌زنند. اگر آن خبرها منتشر نمی‌شد ما زمان بیشتری برای فکر کردن داشتیم.

* تا اینجا هنوز درباره آن روز لعنتی صحبت نکرده‌ایم. برگردیم به ‌آن روز؟

اگر این ضبط صوت را خاموش کنید به شما می‌گویم چه اتفاقاتی افتاد.

* به هر حال شما عکسی از خودتان منتشر کردید که از یک اتفاق دردناک پرده برداشت، شبیه صحنه قتلی که رخ داده و شما شاهد بوده‌اید. حالا که نمی‌توانید بگویید نمی‌توانم حرفی درباره آن بزنم ...

خب، اجازه بدهید جوری تعریف کنم که بدون وارد شدن به ریز ماجرا بشود توضیحش داد. تا سه ماه اول بعد از عقد من به زنی تبدیل شدم که اصلا شبیه خود واقعی‌ام نبود. زنی که هیچ‌وقت وجود نداشته و نمی‌شناختمش. در این سه ماه من هر اتفاق غیرمعقولی که می‌افتاد نمی‌دیدم و سعی می‌کردم به خاطر زندگی‌ام از آن بگذرم. اما بعد که تصمیم گرفتم ادامه ندهم، اتفاقاتی افتاد که نمی‌توانم آنها را مو به مو تعریف کنم چون قابل گفتن و طرح کردن نیستند. در نرم‌ترین شکل می‌شود گفت به نظر می‌رسد ایشان بر تکانه‌های روانی‌شان کنترل نداشتند.

* یعنی چه؟

بر تکانه‌های روانی تسلط نداشتن یعنی مثلا وقتی شما عصبانی می‌شوید لیوان را پرت می‌کنید به سمت دیوار تا خرد شود. یک روز هم ممکن است سر همسرتان را پرت کنید به سمت دیوار.

آزاده نامداری

* خب چه اتفاقی می‌افتد که یک نفر به این نقطه می‌رسد؟

من گفتم بیا برویم جدا شویم و ایشان گفتند من جدا نمی‌شوم.

* قبل از آن هیچ وقت چنین واکنش‌هایی به وجود نیامده بود؟

چهار یا پنج بار دیگر واکنش نشان داده بود اما نه با این شدت.

* شاید بعضی‌ها فکر کنند نمی‌شود شما فقط یک کلام بگویید بیا برویم جدا شویم و ایشان چنین واکنشی نشان بدهند. شما حتما کاری کرده‌اید که ایشان را به این نقطه از عصبانیت رسانده ...

نه. من فقط گفتم بالا بروید پایین بیایید، حاضر نیستم یک دقیقه دیگر زندگی کنم.

* این اتفاق کی بود؟

حدود آذرماه 92.

* شما تیرماه عقد کرده بودید. یعنی 5 ماه بعد از ازدواج؟

بله. 5 ماه بعد از ازدواج، ما به جایی رسیدیم که دیگر برای من به‌شخصه امکان زندگی وجود نداشت و درخواست من برای جدایی به چنین اتفاقی منجر شد.

* آن روز بعد از درگیری چه شد؟

من به حالت مرگ افتادم و بعد از رسیدن به بیمارستان در حالی که به شدت آسیب دیده بودم با خانواده‌ام تماس گرفتم و آنها آمدند و من بعد از مرخصی از بیمارستان این قضیه را از طریق قانونی پیگیری کردم.

* فرزاد شما را به بیمارستان برد؟

بله. اتفاقا ایشان بسیار اظهار پشیمانی می‌کردند و گفتند خودم از شما مراقبت می‌کنم و ما حالمان دوباره خوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ص
  4

  الان چه ربطی به شوهرش داشت که زن گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • نگین
  0

  بابا بکشید بیرون از اینا.. طلاق گرفتن تموم شد. ازاده هم ک خدا رحمت کنه. همسر ازاده نامداری کجا بود

 • هادی عظیمی نژاد
  0

  مردتموم شد چراولش نمیکنین خبردیگه ندارین نه یاگیر میدین به ساراونیکایاهم که چرت وپرت مینویسین

 • درسا
  2

  ایشون واقعا مردن یا زنده است! من گیج شدم مگه مملکت حساب و قانون نداره! خخ

 • ترنم
  2

  ای خدا بسه دیگه چرا نبش قبر میکنید

 • ناشناس
  1

  حرفی ندارن فقط

 • مشرک
  1

  ینی فقط دنبال ریچال میگردن.
  دنبال یه مشت چرت پرت

 • مینا
  0

  قیافه وحالت فرزاد حسنی مشخصه اعصاب نداره و ممکنه بزنه کسیو داغون کنه اما خب الان ولش کنید دیگه

 • ناشناس
  0

  وای بر ما که دائم در حال قضاوت افراد مشهوریم که با هزاران رنج و زحمت، به جایی که در آن هستند رسیده اند.

 • ناشناس
  0

  حالا کو زن جدید ؟

 • لیلی
  0

  خدارو خوش نمیاد دستش از دنیا کوتاهه پشت سر مرده بجای حرف زدن در مورد زندگیش فاتحه بفرستید روح همه ی رفتگان شاد باشه. خودمونم سوار این قطار میشیم...

 • جواد
  0

  حرف زدن پشت مرده از بزرگترین گناهان است .وغیبت پشت سر مرده محسوب میشود چون حضور ندارد .که از تهمتها دفاع کند.!!!!

 • م
  1

  سلام خجالت نمی کشید یارو مرده ولش نمی کنید

 • ناشناس
  0

  خاک توسرتون

 • ناشناس
  1

  مزخرف واقعا

 • ناشناس
  0

  میگن شیطون از مرده دست برمیداره ولی آدم نه، خدا لعنتتون کنه

 • ناشناس
  0

  تتتالرزز ذذپ

 • ناشناس
  0

  واقعا متاسفم چطور دلتون میاد با زندگی خصوصی مردم بازی کنید اون یک بچه داره اگر این مطلب رابخونه میدونید چه بسر اون بچه میاد