طلاق مهدی قائدی | همسران مهدی قائدی

خیانت مهدی قائدی به همسرش در دبی لورفت / خودنمایی همسر مهدی قائدی در دبی

کدخبر : 22656

مهدی قائدی چند ماه قبل به قطر رفت تا فوتبالش را در این کشور پیگیری کند .

به گزارش رصداقتصادی : مهدی قائدی بازیکن ستاره استقلال و تیم ملی است . مهدی قائدی سال گذشته در استقلال درخشش خوبی داشت و به یکی از اصلی ترین مهره های این تیم تبدیل شد . مهدی قائدی متاهل است و حدودا دو سال قبل با ستاره معصومی ازدواج کرده است . ستاره معصومی همسر مهدی قائدی حالا به لطف فالوورهایی که دارد برای کسب درآمد به هر تبلیغی روی می آورد. حاشیه و شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر می شود . در یکی از این حواشی گفته شده بود مهدی قائدی به همسرش خیانت کرده است که این موضوع کذب است و هیچ نشانی از واقعیت ندارد . 

خبرداغ : قیمت پراید انفجاری شد / قیمت باورنکردنی پراید جمعه 14 آبان

مهدی قائدی

همسر مهدی قائدی ستاره معصومی نام دارد. به زخ کشیدن تجملات زندگی شخصی بخش مهمی از زندگی همسر مهدی قائدی را تشکیل می دهد.همسر مهدی قائدی از کیف و لباس های مارک خود و نیز از انگشتر گران قیمتش رونمایی کرده بود. همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است. همسر مهدی قائدی برای کسب درآمد دست به هر تبلیغی می زند.

مهدی قائدی

همسر مهدی قائدی که به لطف حاشیه هایی که داشته حالا فالوورهای زیادی را در صفحه اینستاگرامش جمع کرده شروع به کسب درآمد نموده و از هیچ تبلیغی دریغ نمی کند ! پ

خبرداغ : مراسم ازدواج مجدد شقایق دهقان / شقایق دهقان از همسر جوانش رونمایی کرد

در این مشکلات اقتصادی غیر اخلاقی ترین کار وسوسه کردن مردم به بهانه کسب درآمد و برنده شدن پول زیاد و استفاده از آنها برای فالو کردن پیج هایی است که معلوم نیست در نهایت آیا قرعه کشی انجام می دهند یا نه. بیش از 95 درصد قرعه کشی هایی که در اینستاگرام وعده داده می شود هیچوقت انجام نمی شود و یا یک مراسم سوری و دروغین برگزار می کنند که می خواهند به یکی جایزه بدهند (اکثرا هم نام فرد مورد نظر خودشان در این قرعه کشی ها بیرون می آید)

مهدی قائدی

جنجال فخر فروشی های زندگی لاکچری مهدی قائدی و همسرش در دبی

رفتن مهدی قائدی به تیم اماراتی یکی از جنجالی ترین رفتن های ورزش ایران بود چرا که در همه ابعاد حاشیه هایی را به همراه داشت. از زندگی حرفه ای ورزشی خود مهدی قائدی گرفته تا همسر و مسائل خصوصی زندگی اش. خریدهای چند میلیونی و تفریحات لاکچری ظاهرا دستاورد مهدی قائدی و همسرش از رفتن به تیم عربی بوده است. ستاره معصومی این روزها با انتشار تصاویری از زندگی لاکچری خود و همسرش در دبی سعی در اثبات درست بودن انتقال مهدی قائدی به تیم عربی را دارد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از جنجالی ترین همسران فوتبالیست در ایران است که با حاشیه هایی که در اینستاگرام ایجاد کرده به شهرت زیادی رسیده است. از کشف حجاب گرفته تا دخالت در امور فوتبالی باشگاه استقلال (اظهار نظرهای جنجالی). بعد از رفتن مهدی قائدی بیش از آنکه حاشیه ها سمت مهدی باشد به سمت همسرش رفت ! چراکه در طول مدت گمانه زنی ها او بود ک هبا طرفداران صحبت می کرد. تغییر رفتار ستاره معصومی و ماجرای کشف حجاب او از سفر جنجالی آنها به دبی آغاز شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند.

بلایی سهمگین بر سر مهدی قائدی آمد! / آیا پای مشکلات شخصی در میان است؟

مهدی قائدی

مهدی قائدی بلا به سرش آمد.

مهدی قایدی، ستاره جوانی که می‌گفتند قرار است به زودی تبدیل به یکی از بهترین‌های ایران شود، به نیمکت دوخته شده است.

شرایط برای مهدی قایدی خوب پیش نمی‌رود؛ بازیکن جوانی که می‌گفتند در آینده‌ای نه چندان دور قرار است تبدیل به یکی از ستاره‌های بی، چون و چرای فوتبال ایران شود، حالا حتی در لیگی مثل امارات هم نمی‌تواند در ترکیب فیکس و ثابت تیمش بازی کند.

مهدی قایدی، یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در دو فصل اخیر بود، ولی انتهای فصل پایش را در یک کفش کرد که هرطور شده می‌خواهد به لیگی دیگر برود.

با توجه به استعدادی که او داشت به نظر می‌رسید حضورش در لیگ‌های درجه ۲ اروپایی و درخشیدن در آن لیگ‌ها و رسیدن به لیگ‌های معتبرتر می‌تواند برایش بهترین تصمیم باشد، ولی قایدی در این بین تصمیم دیگری گرفت و سر از لیگ امارات و باشگاه شباب الاهلی درآورد. مشخصا او بین پیشرفت و پول، گزینه دوم را انتخاب کرد تا حداقل یک سال از عمر فوتبالی‌اش را کم کند.

قائدی نیمکت نشین

قایدی از زمانی که به الاهلی پیوسته نقدهای مختلفی را شنیده، ولی واقعیت این است که او در ۷ هفته فقط موفق به گلزنی در یک دیدار شده است. تنها درخشش قابل توجه قایدی به دو گلی مربوط می‌شود که وارد دروازه الشارجه کرد و کلی «به به و چه چه» شنید.

از آن زمان به بعد، او رفته رفته از روزهای اوجش فاصله گرفته و حالا شرایط برایش به گونه‌ای شده که به عنوان بازیکن تعویضی فقط ۱۵ یا ۲۰ دقیقه آخر دیدار، فرصت حضور در زمین را به دست می‌آورد.

قایدی در آخرین بازی الاهلی برابر العین هم دقیقه ۷۰ وارد زمین شد تا مطابق با هفته‌های قبلی نتواند کار زیادی انجام داد.

البته که این عملکرد را نمی‌شود پای افت قطعی این بازیکن نوشت، چون حتی در همین فصل پیش رو هم فرصت زیادی برای بازی کردن در لیگ امارات دارد، ولی مساله اینجاست که چه بر سر جوان بوشهری فوتبال ایران آمده که انگیزه‌اش برای درخشیدن در همین هفته‌ها را از دست داده و به نیمکت نشینی در تیم سوم جدول این روزهای لیگ امارات رضایت داده است؟

آیا بهتر نبود مهدی قایدی پیشنهاد یونانی‌اش که ظاهرا تنها پیشنهاد اروپایی ارائه شده به او بود را می‌پذیرفت و برای نیمکت نشینی، حداقل، لیگ بهتری را انتخاب می‌کرد؟

مهدی قائدی

مشکلات شخصی دلیل افت قائدی؟

خبر ورزشی نوشت: حالا باید دید دلیل افت مهدی قایدی در امارات چیست و چرا او نمی‌تواند بازی‌های خوب زمان استقلال و روزهای ابتدایی حضورش در امارات را تکرار کند؟

مهدی همراه با همسرش در دبی زندگی می‌کند و زندگی خوبی هم دارد. پس قائدتا نباید مشکل خاصی داشته باشد.

به هر حال سطح توقعات از او بالاست و باید بتواند بار دیگر اعتماد فرید علی سرمربی الاهلی را جلب کرده و در ترکیب اصلی این تیم قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  ۹

 • ناشناس
  1

  چقدرمطلب درمورداین ها می نويسيد

 • ناشناس
  5

  وای بر آن رورکه گدا معتبر شود

 • ناشناس
  1

  ندید بدید همینه از اوج رفت تو حوض

 • رازگل
  0

  ستاره خانم معلوم نیست ازدواج کرده با یه فوتبالیست یا اسپانسر فالوراش

 • کامیل
  0

  دیگه از بس که در مورد آقا مهدی و همسرش ستاره خانم مطلب و عکس دیدیم ، شدن قسمتی از زندگی و عواطف مون
  من یکی که یکی از نگرانی هام وضعیت زندگی و مشکلات احتمالی و کلا اتفاقات زندگی این دو تا شده
  هر جا که هستند و باشند، امیدوارم که زندگی خوب و شیرین و دلخواهی داشته باشن

 • عاطفه
  0

  کاش موضوعات بهتری بجز بازیگر و فوتبالیست و سرک

 • مسعود
  0

  نون گندم شکم پولادی می خواهد