سردار آزمون

حمایت سردار آزمون از مهدی طارمی + عکس

کدخبر : 22809

سردار آزمون، زوج مهدی طارمی در خط تیم ملی، نسبت به خط خوردن این بازیکن بوشهری واکنش نشان داد.

به گزارش رصداقتصادی سردار آزمون به خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی واکنش نشان داد . واکنش سردار آزمون به این موضوع در نوع خودش جالب بود . 

 با وجود آنکه تیم ملی درگیر رقابت های انتخابی جام جهانی است، ولی همه چیز معطوف به حاشیه خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی شده است. این بازیکن بعد از یک متن توییتری که در آن در لفافه کنایه ای به سرمربی تیم ملی زده بود، کنار گذاشته شده است.

اگرچه در یکی دو روز گذشته، رسانه های مختلفی درباره این اختلاف نظر مطلب نوشته اند، ولی بازیکنان تیم ملی سعی کرده اند کمتر وارد این جدال عجیب و غریب شوند. البته که این موضوع شامل سردار آزمون، زوج رویایی مهدی طارمی در خط حمله تیم ملی نمی شود. او روز گذشته با انتشار متنی در اینستاگرام، از پروازش به اردوی تیم ملی ایران گفت و نوشت: «پیش بسوی تیم ملی؛ امیدوارم هرچه زودتر حاشیه ها برای تیم ملی تمام بشه و همگی دست به دست هم بدیم تا تیم ملی به جام جهانی صعود کنه.»

اگرچه سردار آزمون اشاره ای مستقیم به «حاشیه ها» نداشته، ولی مشخص است که منظورش، داستان به وجود آمده درباره مهدی طارمی است. چون در ادامه همان متن، او با منشن کردن مهدی طارمی نوشته است: «مهدی داداش، انشاء الله به زودی دوباره می بینیمت».

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: