خودکشی تتلو

فیلم عجیب شاخ اینستاگرامی

کدخبر : 22882

امیر تتلو خواننده مجازی بدون مرز ایرانی که در ترکیه انواع و اقسام توهین ها را به مردم ایران کرده است دچار حواشی ای شده و برخی ها از تجاوز ناجوانمردانه او به دختران خبر داده اند .

به گزارش رصداقتصادی : تتلو دچار دردسر بزرگی شده است عده ای طرفدار او را متهم به تجاوز کرده اند . برخی از رپرهای ایرانی نیز از تجاوز تتلو به دختران کم سن و سال خبر دادند . این موضوع نیز با صحبت های امیر تتلو در لایوش همخوانی داشته است و او پیش از این نیز به آزار دختران پرداخته است . تتلو همیشه با فحش و ناسزا جنجال ساز بوده است و با راه انداختن سایت شرط بندی نیز جیب طرفدارانش را خالی کرد .  

خبرداغ : خیانت شهاب حسینی به همسرش لو رفت / طلاق شهاب حسینی از همسرش

حاشیه های امیر تتلو و دختران زیر 18 سال

یکی از دلایلی که امیر تتلو می ترسد که به صورت عمومی از دخترهای زیر 18 سال دعوت کند امکان دیپورت شدن او از ترکیه است و به همین دلیل در صحبت هایش از دخترهای 18 ساله به پایین دعوتی ندارد ولی خیلی از افرادی که زمانی او را می شناختند و یا در نزدیکی او بودند ادعا می کنند که امیر تتلو با دختران زیر 18 سال هم رابطه دارد و فقط برای ترس از دیپورت شدن از ترکیه آن را اعلام نمی کند. یک شب که ظاهرا امیر تتلو حال درستی نداشته است در کانال تلگرامی خودش شروع به فحاشی به دوستانش می کند و می گوید که آنها او را معتاد کرده اند که نشان می دهد ادعای دنیا جهانبخت درست است. دنیا جهانبخت این روزها درگیر تدارک برای به دنیا امدن پسرش است و برای او حسابی خرج کرده است. امیر تتلو نیز به تازگی کنسرت پر حاشیه خود را برگزار کرده و فعلا مست ثروت فراوانی است که از طریق این کنسرت به دست آورده که برخی رسانه ها آنها را مبلغی نزدیک به 30 میلیارد تومان عنوان کرده اند.

تتلو

امیر تتلو خواننده پرحاشیه ایران است. امیر تتلو طرفداران زیادی دارد. امیر تتلو در تهران متولد شده است. امیر تتلو به تازگی تتو های زیادی در بدن خودش زده و در ادامه بیشتر از  امیر تتلو بخوانید.

تتلو

قبل از این دوستی شایعات زیادی درباره وی مطرح شد که این ویدیو تتلو با دختر 16 ساله باعث شد که این شایعات به حقیقت بپیوندد. بعد از درخواست تتلو برای اجاره دختران ۱۵ تا ۲۰ سال ایرانی، صفحه اینستاگرام وی از دسترس خارج شد. 

امیرحسین مقصودلو  (زادهٔ ٣٠ شهریور ١٣۶۶ در تهران) با نام هنری  امیر تتلو  ، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. امیر تتلو، از نخستین خوانندگان سبک آر اند بی در ایران است که توانست به صورت «زیرزمینی» بخواند و شهرتی به‌دست آورد. وی در اواسط دههٔ ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت.وی نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد و پس از زیر همکف ، تاکنون ۱۱ آلبوم دیگر منتشر کرده‌است. او تاکنون سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است. اولین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از آن در سال ۱۳۹۵ به دلیل «تشویش و اشاعه فساد و فحشا» به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد. تتلو در سال ۱۳۹۷ ایران را به مقصد استانبول ، ترکیه ترک کرد و نخستین کنسرت خود را همان سال با حواشی بسیاری در تفلیس ، گرجستان برگزار کرد تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، به مدت یک هفته بازداشت شد .

تتلو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: