همسر شهاب حسینی از او جدا شد؟

طلاق شهاب حسینی از همسرش / شهاب حسینی از همسر دومش رونمایی کرد

کدخبر : 22885

شهاب حسینی در بخشی از این برنامه در حال صحبت بود که ناگهان همسرش پریچهر قنبری روی خط آمد و صحبت‌های ستایش‌آمیزی در وصف همسرش به زبان آورد.

به گزارش رصداقتصادی : اما چند وقتی است شایعه شده است متاسفانه ظاهرا راه این دو نفر در زندگی‌شان از هم جدا شده است. شهاب حسینی دو پسر دارد و در فضای مجازی فعالیتی ندارد . شهاب حسینی در اخرین فعالیت هنری خودش اجرای برنامه همرفیق را برعهده داشت . 

شروع زندگی شهاب و پریچهر

شهاب: «من آن زمان سیدشهاب‌الدین حسینی بودم. فقط همین. خلاصه اینکه ما از صفر و درکنار هم شروع کردیم. البته پدرومادر هردوی ما سعی داشتند که دستمان را بگیرند. اما ما قرار گذاشته بودیم که روی پای خودمان بایستیم و خوشبختانه همین‌طور هم شد. 

خبرداغ : خیانت شهاب حسینی به همسرش لو رفت / طلاق شهاب حسینی از همسرش

هرچند، باید اعتراف کنم که در طول مسیر هرگز از کمک‌های بی‌دریغ آن‌ها بی‌نصیب نماندیم. خلاصه اینکه من سیدشهاب‌الدین ۲۲ساله و پریچهر ۱۵ساله زندگی مشترکمان را با تمام کم‌و کاستی‌هایش شروع کردیم و تا امروز باوجود همه سختی‌ها و فراز و نشیب‌ها در تمام مدت در کنار هم بودیم.

اما باید تاکید کنم من پایداری این زندگی دوستانه را مدیون همه بزرگواری‌های پریچهر هستم. ما هم گاهی به آخر خط رسیدیم اما باز ادامه دادیم! من و پریچهر، لحظات و روزهایی داشتیم که به نقطه صفر رسیدیم.

پریچهر: ما با هم بزرگ شده‌ایم با گذشت زمان با همه کم و کیف روحیات هم آشنا شدیم. در طول تمام‌ای سال‌ها زیروبم صدای یکدیگر را به خوبی احساس می‌کنیم.

بنابراین حتی در نقطه‌هایی از زندگی که احساس می‌کردیم اینجا و این‌بار دیگر آخر خط است، همان حس آشنایی که در وجود هر دوی ما بود، مارا به صبر و مدارا دعوت می‌کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: