بهاره رهنما

اسیدپاشی روی بهاره رهنما در ترکیه + فیلم/ علت جدایی بهاره رهنما از حاجی

کدخبر : 22956

بهاره رهنما روی کشتی در ترکیه جنجال به پا کرد .

به گزارش رصداقتصادی : بهاره رهنما در ترکیه حسابی جنجال ساز شده است . جزئیاتی از جنجال بهاره رهنما در ترکیه را در ادامه می خوانید . فیلم جدید بهاره رهنما را در ادامه می بینید . 

بهاره رهنما که برای گذراندن اوقات فراغت خود به ترکیه رفته، مانیفست خود را از روی عرشه یک کشتی تفریحی نسبت به مردم ایران صادر کرد.

رهنما با انتشار یک ویدئو از روی یک کشتی تفریحی با مقایسه مردم ایران با مردم چین گفت: «راز موفقیت چینی‌ها در تمام جهان این است که مردمی بسیار متحد دارند. برخلاف مردم ایران که وقتی همدیگر را می‌بینند، از هم فرار می‌کنند. نباید اینطور باشد. باید همیار هم باشیم. باید آن حس هموطن بودن در ما زنده شود.» 

خبرداغ : بهاره رهنما از پابند جدید با اسم دخترش رونمایی کرد + عکس نامتعارف بهاره رهنما

بهاره رهنما

اما بخش جنجالی بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون جایی بود که در توجیه خوشگذرانی خود در زمانه عسرت مردم ایران گفت: «من این همه سال کار کردم، خیلی عادی است که بتوانم در این سن آسایش خاطر مالی داشته باشم و زندگی‌ام را راحت بگردانم. هر آدمی که نتواند بعد از ۳۰ سال کار کردن زندگی خوب داشته باشد و آسایش و آرامش برای خودش و خانواده‌اش فراهم کند، به نظرم بی‌دست و پاست. من سال‌ها زحمت کشیدم و کار کردم و طبیعتا الان هم چیزی که دارید می‌بینید، نتیجه زحمات من است.» 

بهاره رهنما

 بهاره رهنما کارگاه سوزندوزی و کتابخانه در چابهار احداث می‌کند

بهاره رهنما با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از احداث سوزندوزی و کتابخانه برای زنان و کودکان چابهار توسط موسسه فرهنگی هنری بارانسا خبر داد.

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش نوشت:

خوشحالم که بعنوان سفیر توانمندسازی زنان و دختران سیستان و بلوچستان بالاخره ایده احداث سوزندوزی و کتابخانه برای زنان و کودکان چابهار توسط موسسه فرهنگی هنری من «بارانسا» به نتیجه رسید، همیشه دوست دارم در حیطه امور خیر عملگرا باشم تا شعارگرا!

در راستای تحقق این رویای شیرین ممنونم از حمایت دوستان و خیرین خوب ایرانی کشور کانادا، تشکر از دوستان خوب آرکا چوب و تشکر از مریم بهار” عزیزم معلم دلسوز روستاهای چابهار. 

واکنش‌های تند به اظهارات جنجالی بهاره رهنما | رهنما: تهدید به اسیدپاشی شده‌ام؛ عذرخواهی می‌کنم

بهاره رهنما در برنامه «شام ایرانی» درباره دختران امروزی جملاتی گفت که جنجالی شد و واکنش نمایندگان خرم‌آباد و مردم را در پی داشت.

بهاره رهنما هنرپیشه معروف ایرانی در برنامه شام ایرانی جملاتی را به زبان آورد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت. او رو به مهمان‌ها گفت: «دخترای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لر.»

پس از اینکه حرف‌های او در فضای مجازی وایرال و با انتقادات زیادی همراه شد، بهاره رهنما با ضبط پیامی ویدئویی و انتشار آن در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «فعالان عزیز لر: از خدمات شما و دغدغه هایتان برای مردم غیور کشورمان آگاهم بار دیگر بر خود می‌دانم که مشخصا عرض کنم: در شام ایرانی من به قدمت فیلم «دختر لر» اولین فیلم ایرانی ناطق در قیاس با فیلم‌های بازیگران امروزی اشاره کردم آنهم در بخش نمایشی کار و در نقش یک خواهر شوهر عصبی! و اگر اسم این قدیمی‌ترین فیلم ایرانی هر چیزی بود ملاک من همان اسم بود و خداوند را شاهد می‌گیرم که هیچ اشاره‌ای به قومیت نداشتم شما عزیزان هم اگر عجول نبودید و شام ایرانی ما را تا قسمت آخر میدید متوجه می‌شدید که من اصلا به بهانه حمایت از یک بانوی لر که قربانی سوختگی در یک نزاع فامیلی شده بود در این برنامه شرکت کردم!

از کسی جز خدا هم نمی‌ترسم و چندین بار هم عرض کردم که این سوءتفاهمی بیش نیست و برای منی که مادرم و مدرس دانشگاه و معلم، حمایت از همه اقوام ایرانی بسیار مهم است و در جریان سیل و زلزله و حمایت از زنان بد سرپرست همیشه فعال و پیشقدم بودم، لذا از شما عزیزان بعنوان چهره‌های فرهنگی این قوم با فرهنگ و اصالت تقاضا دارم با موج صفحات زرد اینترنتی جلو نروید و کمی آگاهانه با موضوع برخورد کنید! اگر قسمت آخر را ببینید همه چیز را متوجه میشوید! در نهایت من به توجه خداوند به نیت انسان‌ها بسیار ایمان دارم و با وجود تهدید به قتل و اسیدپاشی و آدم‌ربایی توسط بعضی از همشهریان لر هیچ عکس‌العملی تاکنون جز توضیح واضحات نداشتم!

اما آگاهی لرستان و پلیس فتا در جریان تمام ایدی‌ها شماره‌های تهدیدآمیز قرار گرفته و نهایت همکاری را داشته‌اند! والسلام!

پی‌نوشت: مکرو و مکر الله‌فالله خیر الماکرین!

#ایران #لرستان #بهاره رهنما #دختر_ایران #سوتفاهم #توهین #توضیح »

نماینده خرم‌آباد در واکنش به بهاره رهنما: بی‌ریشه‌ها تاریخ بخوانند | پیگیری‌های قضایی آغاز شده است

مرتضی محمودوند نیز اظهارات بهاره رهنما را بی‌پاسخ نگذاشت و در واکنش به آن گفت: در این مقطع حساس امنیتی و بحرانی که مردم سرافراز و بصیر ایران با وحدت و انسجام مثال‌زدنی خود جانانه مقابل بدخواهان ایستاده‌اند، نباید به‌سادگی از کنار این قبیل حرکات بگذریم تا درس عبرتی باشد برای هر کس و ناکسی که عظمت ستودنی ایرانیان اصیل و نجیب را به سخره می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: اصالت تردیدناپذیر، تاریخ سترگ، قدمت چند ۱۰ هزار ساله و فرهنگ غنی قوم لر به عنوان یک تمدن باشکوه بر هیچ‌کس پوشیده نیست و نیاز به تشریح ندارد.

محمودوند عنوان کرد: به امثال این بی‌ریشه‌ها اکیدا توصیه می‌کنم سرگذشت غرورانگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم را که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است مطالعه کنند؛ بانوان افتخار آفرینی همچون سردار بی‌بی مریم و از همین تبار، بزرگ بانوی شجاع و قهرمان هخامنشی، نجیب زاده انشان بانو "یوتاب" و هزاران شیر زن دیارم که از حیث بزرگی و نجابت کم نظیر هستند. 

بهاره رهنما

وی افرود: رزمندگان و شهدای دشمن‌شکن دفاع مقدس به دست همین مادران تربیت و پرورش یافتند، این یادآوری‌ها بدان جهت است تا بار دیگر به خود اجازه ندهند نام پرافتخار لُر پارسی تبار را با بی‌ادبی بر زبان کثیفشان جاری کنند و بدانند که جغرافیای لُر در طول تاریخ مهد پرورش شیرزنان و اَبَرمردانی بوده است که همواره پرچمدار دفاع از وطن و پاسدار تمامیت ارضی ایران عزیز بوده و هستند.

نماینده خرم‌آباد و چگنی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های قضایی در این خصوص آغاز شده است و اینگونه افراد دون‌مایه و گستاخ که حتی مایل نیستم نام و نشان حقیر آنان را مکتوب و بر زبان جاری کنم به یاری خداوند متعال و پشتوانه مردم شریف و غیرتمند ادب و تربیت خواهند شد و انتظار می‌رود که دستگاه محترم قضایی مجازات اینگونه جرایم را با هدف بازدارندگی به انجام رساند.

محمودوند در پایان بیان کرد: اما خطاب به برخی افراد که در قالب گروه‌ها، موسسات و تشکلهای مردم‌نهاد خودخوانده خود را لُر معرفی کرده و با طراحی هدفمند به این قبیل موضوعات در جهت اهداف بدخواهان و دشمنان ملت ایران دامن می‌زنند و موضع گیری‌هایی مشکوک و هدفمند دارند، با اشرافیت کامل اعلام می‌کنم که شما نه تنها لُر نیستید بلکه هیچ خط و ربطی هم به این قوم بزرگ ندارید و بدون شک با ایجاد بقالی‌هایی تحت عنوان فعالیت‌های اجتماعی درصدد خرید محبوبیت و یا انجام بخشی از طراحی دشمن در جهت ناامنی و آشوب هستید.

حسین بامیری نماینده مردم لُردگان و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی هم در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «اصالت را نه می توان خرید و نه می توان ادا در آورد و نه می توان با بَزک و دوزک ظاهری بهش رسید، اصالت واقعی به محیط زندگی ما، و تلاش برای تغییر در جهت انسانِ بهتر شدن بستگی دارد... اینکه تن به هر کاری ندیم بی‌عرضگی نیست، طرز تفکر قوم لُر عشق ورزیدن است نه عشق دزدیدن.  # سلبریتی بی سواد # با افتخار لرم‎.»

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

  • بانو
    0

    بهاره رهنما ازت متنفریم..مرده شور خودت و زندگیت.

  • م ع
    0

    هر آدمی که بعد از ۴۰ سال نتونه مثل بهاره رهنما ۴ تا شوهر کنه آدم بی عرضه و بی دست و پائیه