مهدی قائدی

همسر مهدی قائدی از دسته گل میلیونی همسرش در دبی رونمایی کرد + تصاویر

کدخبر : 23176

دسته گل چندین میلونی مهدی قائدی جنجالی شد .

همسر مهدی قائدی با انتشار یک عکس از هدیه جدیدش حواشی زیادی به پا کرد . مهدی قائدی یک دسته گل چند میلیونی برای همسرش خریده بود و همسرش نیز عکس این هدیه را در اینستاگرام منتشر کرد . در ادامه عکس دسته گل لاکچری مهدی قائدی را می بینید . 

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

 مهدی قائدی دیروز در بازی تیم ملی ایران مقابل سوریه نیز درخشش خوبی داشت و نوید یک بازیکن تمام عیار برای تیم ملی را می داد . در ادامه بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش را می خوانید . او از حواشی دو نبوده و همیشه شایعاتی در مورد او و همسرش در اینستاگرام دست به دست می شده . 

خبرداغ : خودکشی شبنم مقدمی فاش شد / همسر شبنم مقدمی کیست ؟

بیوگرافی کامل مهدی قائدی

نام :مهدی
نام خانوادگی :قائدی
تاریخ تولد :14 آذر 1377
محل تولد :بوشهر
باشگاه کنونی :استقلال
شماره پیراهن :16
مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.
مهدی قائدی بازیکن جوان استقلال
باشگاه های مهدی قائدی
باشگاه های جوانان
2008–2011 ایران جوان بوشهر
  شاهین بوشهر
  ایران جوان بوشهر
باشگاه های حرفه ای
سال ها باشگاه ها بازی گل
2016–2017 ایران جوان بوشهر 20 10
2017–        استقلال تهران 71 17
تیم ملی
2020– تیم ملی ایران 2 1
 مهدی قائدی
تمرینات استقلال - مهدی قائدی
مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران با شماره 25 در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.
وی فوتبال خود را از تیم های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل 96–1395 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست 10 گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

مهدی قائدی

تصادف شدید مهدی قائدی
مهدی قائدی در روز نهم بهمن ماه سال 96 در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می شود.
مهدی قائدی بازیکن بوشهری
*از اینکه در این تیم پرستاره فرصت کمی برای درخشش داشته باشی، نگران نیستی؟
مهدی قائدی :نگران؟ نه اتفاقاً افتخار می کنم که جزو یکی از بهترین و پرستاره ترین تیم های تاریخ باشگاه استقلال هستم و این هم لطف خداوند است که در این برهه زمینه ورود من به این تیم بزرگ را فراهم کرد. من در این تیم خودم را برای هر اتفاق و تجربه ای آماده کردم و تنها به این موضوع اشاره می کنم که اگر لازم باشد برای استقلال درون دروازه هم می ایستم (باخنده).
بیوگرافی مهدی قائدی
*یعنی مهدی رحمتی را نیمکت نشین می کنی؟
نه اما اگر لازم شد دروازه بان شوم از خود آقامهدی رخصت می گیرم و با اجازه او بازی می کنم (باخنده).
عکس جالب از مهدی قائدی در تمرینات استقلال

مهدی قائدی

*ماجرای تیم امید برای شما دردسرساز شد چون هنوز بازی ها شروع نشده محروم شدید؟
مهدی قائدی :حکم عجیبی بود تا جایی که وقتی شنیدم تا صبح خوابم نبرد. در این ماجرا ما بازیکنان کمترین تقصیر را داشتیم چون مطمئن باشید اگر اجازه داشتیم بدون هیچ شکی برای پوشیدن پیراهن مقدس ایران تلاش مان را انجام می دادیم اما… بگذریم. تنها حرف من این است که دود ماجراهای تیم امید نباید به چشم بازیکنان برود آن هم جوانانی که برای درخشش در لیگ کوه انگیزه هستند.
امید نورافکن و مهدی قائدی و بازیکنان جوان استقلال
*ماجرای کوچ خانواده تو به تهران هم خیلی سر و صدا به پا کرد و خبر رسید باید در هتل زندگی کنی؟
من همین الان هم در هتل زندگی می کنم اما سخت دنبال یک واحد مسکونی بر حسب توان مالی هستم تا خانواده ام را به تهران بیاورم و شک نکنید تا چند روز دیگر به این هدف می رسم چون نمی توانم دور از پدر و مادرم باشم. به خصوص مادرم که خبر دارم چمدان هایش را از هفته ها قبل برای سفر به تهران و حضور در کنار من بسته است. متأسفم که برخی ندانسته و بدون اطلاع این گونه اخبار را رواج می دهند.
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

  • تسنیم
    0

    لبش ویتامین لوپاش بوتاکس چشماش مزه هاش استیشن چیش از خودشه یه پیشونی تنبکی بزرگ اینم میتونست عمل میکرد یه حموم بزه اصلا زییایی نداره

  • ناشناس
    0

    خخخخخ بہش بگین تازہ بدوران رسیدہ دبی ھواش گرمہ بلوز کسی نمیپوشہ خخخخ