میلاد کی مرام

استایل لاتی میلاد کی مرام / همسر جوان میلاد کی مرام کیست ؟ + تصاویر

کدخبر : 23251

عکس جدید میلاد کی مرام با ماشین لاکچری جنجالی شد .

به گزارش رصداقتصادی : میلاد کی مرام بازیگر بسیار محبوب و کم حاشیه سینما و تلوزیون است . میلاد کی مرام در سریال های زیادی ایفای نقش کرده است او در سریال نابرده رنج و بچه های نسبتا بد درخشید و بسیار محبوب شد . میلاد کی مرام در آخرین پروژه خود در سریال سیاوش حضور داشت او علاوه بر بازی به بازیگردانی در این سریال نیز مشغول بود . میلاد کی مرام در این سریال نیز درخشید و به محبوبیتش اضافه شد در ادامه عکس جدید این بازیگر را مشاهده می کنید .

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام با انتشار تصویری با استایلی لاتی در کنار یک ماشین لوکس متنی زیبا را به اشتراک گذاشت.

 میلاد کی مرام بازیگر مطرح و سرشناس در اینستاگرامش عکسی متفاوت را از خود با تیپ لاتی و متنی خاص منتشر کرد.

میلاد کی مرام با انتشار این عکس نوشت:

سلامتی همه اونایی که خودشونن و

اهمیتی به همرنگ جماعت شدن نمیدن.

میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 در تبریز ، بازیگر سینما و تلویزیون است. 

خبرداغ : قیمت پراید فضایی شد / پراید در پی رکورد شکنی + جدول

فارغ التحصیل فوق دیپلم الکترونیک می باشد و از شاگردان مسعود کیمیایی و عضو باشگاه والیبال هنرمندان است.

تاریخ تولد او در شناسنامه 1365 می باشد کی مرام سال 87 سریال شب هزار و یکم را بازی کرد و سال 89 با فیلم کوچه ملی وارد سینما شد تا اینکه سال 1392 با فیلم خط ویژه مورد توجه قرار گرفت.

اما بیشتر شهرت کی مرام با سریال نابرده رنج سال 90 و سریال بچه های نسبتا بد سال 92 شروع شد.میلاد کی مرام هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

میلاد کی مرام

بیوگرافی میلاد کی مرام

میلاد کی مرام بازیگر جذاب و شیک پوش سینما و تلویزیون ایران اسـت، کـه این روز ها با موفقیت های خویش سر و صدای زیادی بپا کرده اسـت. وی در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در بندر انزلی متولد شد، اما اصالتا تبریزی می‌باشد. او سومین فرزند خانواده اسـت و یک برادر و خواهر بزرگ تر از خود نیز دارد.

میلاد کی مرام دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک و فوق لیسانس روانشناسی اسـت. شاید با نگاه اول بـه سطح زندگی وی اینطور برداشت شود کـه میلاد کی مرام از کسانی اسـت کـه بدون دغدغه و بدون سختی راه های موفقیت را طی کرده و بـه جایگاه فعلی رسیده اسـت؛ اما در واقع اینطور نیست. در ادامه می‌توانید با ابعاد مختلف زندگی این بازیگر جوان آشنا شوید.

پدر و مادر میلاد کی مرام

اطلاعات اندکی راجع بـه زندگی شخصی این بازیگر خوش استایل وجوددارد؛ اما انچه کـه از صفحه اینستاگرام ایشان و پست های وی مشخص اسـت، علاقه شدیدش بـه پدر و مادر و احترام بـه این جایگاه مقدس اسـت.

او در وصف پدر و مادر چنین جمله ای را منتشر کرده اسـت: خیلی بزرگ شدیم تا فهمیدیم سخت گیری مادر عشق بود، غضبش عشق بودو تنبیه اش عشق… و خیلی بزرگ تر شدیم تا فهمیدیم زیباتر از لبخند پدر، انحنای قامت اوست.

میلاد کی مرام

ازواج و همسر میلاد کی مرام

میلاد کی مرام از معدود بازیگرانی اسـت کـه در فضای مسموم حواشی و شایعات کمتر قرار گرفته اسـت و شهرت و محبوبیت وی بخاطر نقش آفرینی های موفقی اسـت کـه تا کنون داشته اسـت. چندی پیش بخاطر انتشار یک عکس با ماهور الوند شایعاتی مبنی بر ازدواج این دو بازیگر پخش شد؛ اما این عکس مربوط بـه پشت صحنه فیلم سینمایی – ملی و راه های نرفته – بود.

وی مجرد اسـت ودر خصوص وضعیت تاهل خود اینچنین میگوید: هنوز ازدواج نکرده ام چراکه شرایطش را ندارم. وقتی کار ثابت، خانه و خودرو داشتم، آن وقت ازدواج خواهم کرد. البته تحمل مـن، کار بسیار سختی اسـت؛ زیرا خیلی کم حرف هستم و تنهایی را دوست دارم.

علایق میلاد کی مرام

میلاد کی مرام یکی از طرفداران سرسخت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی اسـت؛ بـه طوری‌که نسبت بـه تغییر و تحولات داخلی این باشگاه حتی دربخش بانوان واکنش نشان داده اسـت. او عضو باشگاه والیبال هنرمندان نیز می باشد.

تیپ و استایل میلاد کی مرام

میلاد کی مرام یکی از بازیگرانی اسـت کـه بـه واسطه دوست داشتن خود، از اعتماد بـه نفس بالایی برخوردار اسـت. تصاویری کـه او اغلب در صفحه اینستاگرام شخصی خود منتشر میکند، اکثرا با استایل های خاص و جذاب می‌باشد.

 

میلاد کی مرام

شاید اگر میلاد کی مرام بازیگر نمی شد، حتماً یک مدل موفق می شد. در اکثر مراسم و جشنواره های مختلف، او رابا کت و شلوار های طرح دار شیک، و با ژست های زیبا و یا لباسهای اسپرت خاص مشاهده می‌کنید.

زندگی حرفه ای میلاد کی مرام

میلاد کی مرام فعالیت هنری خودرا از کار در تئاتر آغاز نمود. او هنگامیکه ۱۶ ساله بود، در بندر انزلی بخاطر نمایش “شبنشینی در جهنم” بـه کارگردانی مهرداد رایانی جایزه بهترین بازیگر تئاتر منطقه ‌ای فجررا دریافت نمود و بـه لطف و اعتماد آقایان پاک‌ سرشت و معینی در دو کار تصویری نیز شرکت کرد.

پس از آنکه بـه تهران آمد تصمیم گرفت بـه صورت آکادمیک نیز این رشته هنری را دنبال کند؛ از این جهت درکلاس‌های کارنامه یا کلاس‌ های آقای سمندریان ودر ‌‌نهایت کلاس‌ های آقای کیمیایی شرکت نمود و سرانجام توانست در فیلم رئیس در گروه کارگردانی حضور یابد.

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام و عشق بازیگری

میلاد کی مرام از بازیگرانی اسـت کـه برای رسیدن بـه اهداف خود سختی ها و پستی و بلندی های راه رابه جان خرید و سرانجام مزد زحمات خودرا گرفت. میلاد کی مرام پیدا کردن راه و مسیر موفقیت خودرا زمانی می‌داند کـه با آقای مسعود کیمیایی آشنا شده اسـت.

بـه گفته خود میلاد کی مرام زمانی کـه بـه تهران آمد ودر تنهایی بـه سر میبرد، با کلاس های استاد کیمیایی آشنا شد. این دوران با نداشتن جای خواب شروع گردید کـه وادار بود کنار تئاتر شهر در انتهای اتوبوس دوست خود بخوابد. قبل ازآن سرایدار مدرسه کیمیایی بودو درادامه، کار دریک رستوران واقع در یوسف آباد آینده هنری او را رقم زد.

کشف استعداد میلاد کی مرام

همانگونه کـه می‌گویند بعد ازهر سختی، سهولت اسـت، میلاد کی مرام بعد از تحمل آن همه ی سختی و بی پولی، هنگامیکه پشت صندوق پیتزا فروشی بود خانم گلاب آدینه برای خرید غذا بـه رستوران آمد. میلاد از فرصت استفاده کرده و علاقه خود بـه هنر و بازیگری را برای ایشان بازگو کرد. این نقطه پرتاب میلاد کی مرام بـه قله های موفقیتی شد کـه قطعا سرنوشت او را رقم می زد.

خانم آدینه از ایشان دعوت کرد تا برای مجموعه – خواستگاری – تست بازیگری بدهد و بعد از تست در 21 نقش این سریال اپیزودیک بازی کرد. میلاد کی مرام دراین مورد میگوید بودن دراین سریال دریچه جدیدی در زندگی مـن بود کـه بخاطر این اتفاق همیشه سپاسگزار خانم آدینه هستم.

سوابق حرفه ای میلاد کی مرام

میلاد کی مرام تا کنون بالغ بر ۲۶ فیلم سینمایی، تلویزیونی و تله فیلم بازی کرده اسـت. او در اکثر این مجموعه ها درخشندگی خاصی داشته و طبق معمول نقش برجسته ای نیز داشته اسـت.

میلاد کی مرام

جوایز میلاد کی مرام

میلاد کی مرام موفق بـه دریافت دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگر از دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت برای بازی درفیلم “ملکه” شده اسـت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: