همراه اول

جهت دریافت هدیه ۲۵۰ هزار تومانی همراه اول به دانشجویان کلیک کنید + راهنمای فعال‌سازی

کدخبر : 23867

همراه اول به مناسبت روز دانشجو برای دانشجویان و جوانان، اعتبار ۲۵۰ هزارتومانی در نظر گرفته است. افراد می‌توانند با مراجعه به سایت آکادمی همراه اول این هدیه را فعال کنند.

 به گزارش رصداقتصادی : نحوه فعال کردن اینترنت همراه اول را می خوانید . این بسته هدیه 250 هزارتومانی همراه اول به مناسبت روز دانشجو به دانشجو ها تعلق میگیرد . 

 اپراتور همراه اول به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، برای دانشجویان و جوانان سیم کارتی با اعتبار  ۲۵۰ هزار تومانی در نظر گرفته است.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن ۱۶ آذر ماه و «روز دانشجو»، تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت دائمی جوانان می‌توانند تا پایان این ماه از اعتبار هدیه «آکادمی همراه» بهره‌مند شوند.

حداقل عیدی کارگران مشخص شد / عیدی کارگران چند میلیونی شد ؟

مشترکان فعلی سیم‌کارت‌های دانشجویی و جوانان پس از ثبت‌نام در سایت آکادمی همراه اول، این اعتبار ۲۵۰ هزار تومانی را به صورت خودکار دریافت می‌کنند.

متقاضیان جدید هم می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات اپراتور اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول اقدام به خرید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی یا جوانان کنند. اعتبار آکادمی برای آن‌ها حداکثر تا چهار روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت تخصیص داده می‌شود.

«سیم‌کارت دانشجویی» همراه اول تنها به دانشجویان تعلق می‌گیرد و هر فرد تنها یک بار می‌تواند از این طرح استفاده کند. از جمله مزایای دیگر این سیم‌کارت‌ها امکان فعال‌سازی رایگان طرح «جمعه‌های رویایی» و همچنین برقراری مکالمه و پیامک داخل شبکه دانشجویی با تخفیف است.

«سیم‌کارت جوانان» همراه اول نیز صرفا به افراد با سن ۱۸ تا ۳۰ سال تعلق می‌گیرد که در حال حاضر سیم‌کارت جوانان ندارند.

راهنمای فعال‌ سازی اعتبار هدیه

مشترکان سیم‌کارت‌های دانشجویی می‌توانند جهت فعال‌سازی اعتبار هدیه صرفا تا پیش از پایان سال ۱۴۰۰، به حساب کاربری خود  در سایت آکادمی همراه اول مراجعه کنند.

پس از ورود به سایت و وارد کردن شماره سیم‌کارت دانشجویی یا جوانان، کد فعال سازی به سیم کارت فرد ارسال می‌شود. در نهایت اعتبار هدیه آکادمی همراه اول به سیم کارت تعلق می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: