الناز حبیبی

ورزش کردن الناز حبیبی در ویلای لاکچری اش / الناز حبیبی چرا از همسرش طلاق گرفت + فیلم

کدخبر : 23953

الناز حبیبی ویدیوی جدیدی از خودش منتشر کرد .

به گزارش رصداقتصادی : الناز حبیبی بازیگر با سابقه سینما و تلوزیون است . الناز حبیبی در سریال های طنز و جدی زیادی ایفای نقش کرده است . الناز حبیبی در اخرین کار خود با علی انصاریان همبازی بوده است . در ادامه ویدیوی الناز حبیبی در حال ورزش کردن در ویلای لاکچری را مشاهده می کنید . این ویدیو از الناز حبیبی سروصدای زیادی ایفا کرده است .

الناز حبیبی خانوم کوچولو سینما که این روزها رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد ویدیویی از ورزش کردن خود منتشر کرد.

الناز حبیبی بازیگر ریزنقش سینما که با حضور در سریال دردسرهای عظیم به شهرت رسید و بعد کم کم از تلویزیون فاصله گرفت و به سراغ سینما رفت البته الناز خانوم بار دیگر با دوپینگ در تلویزیون حضور پیدا کرد که چندان موفق نبود و مورد استقبال قرار نگرفت.

به گزارش«شایانیوز» الناز حبیبی که دهه شصتی است و یکبار هم ازدواج کرده که منتهی به طلاق شد اما چون جثه ای ریز و بیبی فیس دارد به کوچولوی سینما معروف است. وی از فعالین اینستاگرام می باشد البته همانند بهاره رهنما و سحر قریشی اهل حاشیه سازی نیست.

الناز حبیبی

الناز خانم به استایل و پوشش خود اهمیت زیادی می دهد او به تازگی ویدیو از ورزش کردن خود منتشر کرد. در این ویدیو که با دور تند منتشر شده الناز به همراه مربی خود در یک حیاط زیبا مشغول تمرین و ورزش هستند.

الناز که این روزها عاشقانه رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد که آخرین حضور زنده یاد علی انصاریان است و بازی الناز خانوم حبیبی هم حضور درخشانی در این فیلم داشت و بازی او بسیار مورد توجه منتقدین قرار گرفت. در ادامه تصاویری از آئین رونمایی این فیلم با حضور الناز حبیبی را مشاهده می کنید.

الناز حبیبی

نظر جنجالی الناز حبیبی درباره رابطه جنسی بدون ازدواج

الناز حبیبی مدتی پیش در مصاحبه ای با زهراداود نژاد دختر علیرضا داودنژاد در پاسخ به سوالی که از او در مورد شوهر کردن پرسیده شد، گفت که به نظر من دیگر به ازدواج کردن نباید فکر کرد و مسائل جنسی را می توان بیرون از چارچوب خانواده مرتفع کرد، در مدرسه باید به جای چند کتاب درسی چنین مسائلی را به ما آموزش می دادند.

الناز حبیبی

خانم الناز حبیبی عزیز گویا سکس تراپیست هستند و در مسائل جنسی کارشناسی می کنند، جایی گفته بود که تمام خانواده اش در کشور سوئد زندگی می کنند، شاید در کشور سوئد چنین مسائلی آزاد است و با فرهنگ مردمانش ممکن است همسو باشد اما اینجا ایران است، کشوری با اصل و نسب ، رگ و ریشه دار که با دین اسلام عجین شده است.

الناز حبیبی

تبلیغ زیر پوستی الناز خانوم حبیبی در اینستاگرام

خانم الناز حبیبی لطفا بیدار شوید اینجا سوئد نیست...! خانم هنرمند در این کشور خون ها داده اند که حرمتی شکسته نشود، که هتک حرمتی به ناموس ایرانی نشود، سرها داده اند تا روسری از سر زن ایرانی نیافتد.

اما از این ها که بگذریم این روز ها در اینستاگرام خانم های بازیگر کسب درآمد آنچنانی را از طریق تبلیغات خوب یاد گرفته اند. الناز خانم هم از قافله عقب نمانده و خیلی زیرپوستی و شیک تبلیغاتش را انجام می دهد. در ادامه تصویر این بازیگر جوان را مشاهده می کنید که در کپشنش پیج عینک را تگ کرده است!

همان طور که گفتیم الناز خانوم خیلی ریز و زیرپوستی تبلیغ می کند. اخیراً هم تصاویری از خود در کنار آرایشگر پلنگش استوری کرد و با ریخن موهای بلوند و هایلایت شده اش تبلیغی درشت انجام داد. تبلیغ و کسب درآمد از این روش در میان خانم های بازیگر بسیااار زیاد شده که اتفاقا برای هر دو طرف سود خوبی هم دارد.

مورد دیگری که وجود دارد برای اعتماد مردم، صمیمیتی است که مثلا خانم بازیگر با آرایشگرش دارد و اینگونه نشان میدهند که فلان آرایشگر یا مزون کارش عالی است!

الناز حبیبی

ازدواج و طلاق الناز حبیبی:

الناز حبیبی در سال ۱۳۹۱ با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد همسر وی در خارج از کشور اقامت داشته است. چند سالی است دیگر خبری از عکس های دو نفره الناز حبیبی با همسرش نیست که شایعه طلاق این زوج به گوش می رسید.

خانم حبیبی در برنامه دورهمی در پاسخ به سوال مهران مدیری گفت : ازدواج به موقع و با آدمی مناسب خوب است من هم عاشق شدم ولی دوست ندارم خیلی درباره آن حرف بزنم   

الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: