رتبه بندی معلمان

خبر فوری در مورد رتبه بندی معلمان + جزئیات

کدخبر : 23979

خبر مهم در مورد رتبه بندی معلمان منتشر شد .

به گزارش رصداقتصادی : جزئیات رتبه بندی معلمان که برای بسیاری از معلمان مهم است سرانجام در حال نهایی شدن است . در ادامه جدید ترین خبر در مورد رتبه بندی معلمان را می خوانید .

دستور هفته آینده صحن علنی مجلس اعلام شد و لایحه رتبه بندی معلمان یکی از موراد بررسی است.

طرح رتبه بندی فرهنگیان دغدغه‌ای دیگر در حوزه آموزش و پرورش است که پس از گذشت حدود ۱۰ سال از تصویب آن اکنون تصویب لوایح آن در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است. طرح رتبه بندی فرهنگیان از اقداماتی است که در وهله اول برای ارتقای کیفیت آموزشی و سپس در راستای بهبود وضعیت معیشت معلمان در نظر گرفته شده است. طرح رتبه بندی فرهنگیان یکی از طرح‌های پر سرو صدای این روز‌ها در مجلس است. زیرا با انجام طرح رتبه بندی فرهنگیان حقوق معلمان افزایش چشمگیری خواهد داشت. در ادامه به آخرین اخبار از طرح رتبه بندی فرهنگیان می‌پردازیم.

منادی گفت: مربی آموزشیار حذف و پایه حقوق براساس مربی تعیین شد. او حفظ ۸۰ درصد هیئت علمی واتصال به دانشگاه را جزء ابداعات خود و یکی از اصلی‌ترین خواسته‌ها و مطالبات این لایحه اعلام کرد.

 

وی اظهار داشت: از ابتدای رتبه بندی فرهنگیان تا کنون، تمام همّ و غم خود را در حفظِ بسته‌ی مهم (اتصال به دانشگاه و ۸۰ درصد هیئت علمی) قرار داده بود که خوشبختانه در این مسیر ریل گذاری شده است.

به گفته او لایحه رتبه بندی روز یکشنبه ۲۱ آذر در صحن مجلس بررسی خواهد شد.

رتبه معلمان با مدرک تحصیلی فرهنگیان

با تصویب طرح رتبه بندی معلمان رئیس مرکز برنامه‌­ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: اعمال مدرک تحصیلی کارکنان شاغل در مشاغل اداری فقط برای یک مقطع تحصیلی و مشمولان طرح طبقه­‌بندی مشاغل معلمان کشور در طرح رتبه بندی معلمان که در واحد‌های آموزشی به امر تدریس اشتغال دارند، صرفاً تا دو مقطع تحصیلی بالاتر با احراز شرایط مجاز است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه