سردار آزمون

عکس دختر سردار آزمون لو رفت / سایت روسیه ای عکسی از دختر سردار آزمون پخش کرد

کدخبر : 23988

عکس جدید دختر سردار آزمون را در ادامه می بینید .

سردار آزمون که چندین هفته قبل درگیر حاشیه عجیب با ادعای سایت روسیه ای شد . سردار آزمون در تیم ملی و باشگاهی خودش بسیار خوش درخشیده است و از مهره های کلیدی به حساب می آید چند روز گذشته نیز زمزمه های پیوستن سردار آزمون به منچسر بود که به نتیجه نرسید . در ادامه ادعای جدید سایت روسیه ای را می بینید که عکسی منتشر کرده است و گفته است که این عکس دختر سردار آزمون می باشد .

سردار آزمون

سایت اسپورت اکسپرس در گزارشی تصویری را که ادعا می شود دختر سردار آزمون است را منتشر کرده است. ...

 سردار آزمون درگیر شکایت یک زن به نام آلینا از روسیه شده است که گفته می شود سردار آزمون و او از سال 2019 با هم در ارتباط بوده اند. موضوع شکایت آلینا از سردار آزمون گرفتن حضانت فرزند مشترکشان است. ارتباط این دو توسط یکی از زدیکان سردار آزمون تایید شده است. اما آلینا می خواهد هویتش محرمانه باقی بماند.رسانه های روسیه از تعیین زمان دادگاه برای رسیدگی به شکایت از سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خبر داده اند. 

استایل جدید ندا قاسمی تینا آخوندتبار مستانه مهاجر المیرا دهقان پردیس احمدیه + فیلم و عکس

رسانه روسی اسپورت اکسپرس تصویری از دختری که گفته می شود فرزند سردار آزمون است را منتشر کرد.

در حالی که تنها دو روز از درخشش مهاجم ملی پوش کشورمان در لیگ قهرمانان می گذرد، سایت اسپورت اکسپرس روسیه بعد از انجام مصاحبه با زنی که ادعا می کند مادر دختر سردار آزمون است، در گزارشی جداگانه عکسی از این دختر که ادعا می شود دختر مهاجم ملی پوش کشورمان است، منتشر کرد. لازم به ذکر است که رسانه طرفداری تنها در راستای وظیفه خود در انتشار اخبار عینا گزارش سایت روسی را برای اطلاع مخاطبان فارسی زبان منتشر می کند و انتشار این عکس به معنای تایید ادعای سایت روسی نیست.

منبع طرفداری

سردار آزمون

علت فرار آزمون از روسیه !

یک پرونده قضایی وجود دارد اما فقط سردار آزمون است که تمام واقعیت را می داند. یکی از هم تیمی های آزمون گفت : ما داستان های مشابه زیادی را دیده ایم اما همه آنها حقیقت نداشته. فکر نمی کنم ارتباطی بین این پرونده و فوتبال آزمون وجود داشته باشد.

او از مدت ها پیش می خواهد در اروپا بازی کند و این تصمیم فقط دلیل فوتبالی دارد.

اسپورت اکسپرس نوشت: دادگاه پریمورسکی سن پترزبورگ در تاریخ هشتم دسامبر، هفدهم آذر برگزار خواهد شد، روزی که آزمون و تیمش زنیت سن پترزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی می روند.

وکیل شاکی می گوید: «سردار آزمون و زنی به نام آلیا که در شهر کازان زندگی می کند، صاحب فرزندی شده اند که اینک پنج ماهه است. آلیا مشغول بچه داری است، نمی خواهد هویتش فاش شود و فرصتی برای جلب توجه ندارد.»

آندری دیمیتریف مدعی شد آزمون و آلیا از سال ۲۰۱۹ در رابطه بوده اند و موکلش ممکن است در اولین جلسه دادگاه، هویتش را فاش کند. او همچنین گفت ترجیح آلیا این است که پیش از حضور در دادگاه، قضیه را به صورت مسالمت آمیز فیصله دهند.

مهدی حق تعالی نماینده آزمون در گفت وگو با سایت SE این ادعاها را رد کرده است اما ایجنت این بازیکن، از برقراری ارتباط بین رسانه و بازیکنش خودداری کرده است.

سردار آزمون

رسانه های ایران نیز این گزارش را پوشش داده اند اما برخی از آنها مانند سایت تابناک معتقدند پای «مافیا» در میان است تا آزمون در روسیه بماند.

در نخستین ساعات پس از افشاگری، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از هرگونه واکنش خودداری کرده، اما در اینستاگرام، استوری های فوتبالی را منتشر می کند.

آیا ممکن است اتهامات در حد شایعات باشند؟ وکیل شاکی می گوید: «این چه نوع شایعه ای است که پرونده به تایید دادگاه رسیده و قرار دادگاه گذاشته شده؟»

اما خواسته آلیا چیست؟ شناسایی سردار آزمون به عنوان پدر، همچنین پرداخت نفقه کافی. آنها می گویند آزمون ۱۲ هزار روبل به آلیا داده و مدارکش موجود است.

دیمیتریف با اعلام آمادگی برای ارائه شواهد در دادگاه گفت، «حجم گسترده ای از پیامک ها و مکاتبات» بین سردار آزمون و موکلش را که در شبکه های اجتماعی ردوبدل کرده اند در اختیار دارد.

نفقه ۲۵ درصدی به این معناست که طبق گزارش ولادیسلاو زیماگولف در سایت اسپورت اکسپرس، آزمون با درآمد سالانه ۳ میلیون یورو، باید ۷۵۰ هزار یورو به شاکی بپردازد.

وکیل آلیا می گوید نیامدن آزمون به دادگاه، تاثیری بر پرونده نمی گذارد و فقط کافی است نماینده اش حاضر باشد. اما اگر او یا وکلایش نیایند، قاضی به تنهایی می ‎تواند مدارک ما را بررسی کند.

آندری دیمیتریف که نمایندگی شرکت «وکیل خانواده» را برعهده دارد، می گوید حتی اگر آزمون به زودی به یک باشگاه خارج از روسیه بپیوندد، تاثیری بر روند قضایی نخواهد گذاشت.

سردار آزمون سومین بازیکن برتر هفته مقدماتی جام جهانی فوتبال در آسیا شد؛ سردار آزمون، مهاجم تیم ملی کشورمان با کسب ۸.۰۸ درصد از آراء در جایگاه سوم برترین بازیکن هفته مقدماتی جام جهانی در آسیا قرار گرفت. در این نظرسنجی مهاجم تیم ملی ویتنام با به دست آوردن ۷۳.۳۸ درصد از آراء در جایگاه اول قرار گرفت.

منبع : رکنا

سردار آزمون

زندگی شخصی سردار آزمون

سردار آزمون در 11 دی ماه 1373 در گنبدکاووس واقع در استان گلستان به دنیا آمد. او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است که در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر به نام سولماز دارد.

ماجرای نامگذاری سردار آزمون

پدر و مادر سردار، ابتدا می خواستند نام او را پژمان بگذارند. اما پدربزرگ او مانع شد. چون عقیده داشته است نام پژمان که معنی آن پژمرده است، نمی تواند مناسب باشد، به همین دلیل منصرف شدند و نامش را سردار به معنی سربلند گذاشتند.

داستان زندگی سردار آزمون

یکی از بزرگ ترین شانس های سردار در زندگی، داشتن پدری ورزشکار و نمونه بوده که دو بار موفق به دریافت عنوان بهترین بازیکن آسیا شده است و سال هاست مربی با سابقه والیبال است. پدرش از دوران کودکی سردار را مورد تمرین های ورزشی فراوانی قرار داده تا در شرایط آمادگی قرار بگیرد.

سردار آزمون، به تبعیت از پدرش ابتدا ورزش را با والیبال شروع کرد و در این رشته مهارت خوبی داشت، ولی یکی از مربیان فوتبال از او دعوت کرد تا در تیم جدیدی که در شهرشان دایر شده بود، حضور پیدا کند. پدر و مادر سردار از این دعوت استقبال کردند و این گونه بود که وارد عرصه ی فوتبال شد.

مذهب سردار آزمون

وی فرزند خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است. آزمون از ترکمن های ایران و سنی مذهب می باشد.

علاقه به اسب سردار آزمون

سوارکاری یکی از مهمترین علایق من در زندگی است، در حال حاضر سه تا اسب بنام های ژیوانا، سریک و راتیکا دارم که در مسابقات کورس گنبد شرکت می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه