قیمت خودرو

قیمت باورنکردنی کوئیک و تیبا 2 در بازار سه شنبه 20 آذر + جدول

کدخبر : 24011

قیمت خودرو

به گزارش رصداقتصادی : قیمت خودرو در روز های اخیر نوسانات زیادی داشته است . قیمت خودرو افزایش بی رویه ای داشته و به بالاترین نرخ خود در چند ماه گذشته رسیده است . در ادامه قیمت خودرو و محصولات سایپا برای روز شنبه 20 آذر را می خوانید .

قیمت تیبا ۲ بعد از افزایش قیمت کارخانه خودروها، در بازار به ۱۸۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. تیبا هاچ بک پلاس ۱۹۲ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

بعد از افزایش قیمت کارخانه محصولات سایپا قیمت تیبا در مدل‌های مختلف با نوسان همراه بود. قیمت تیبا هاچ بک EX مدل ۱۴۰۰ به ۱۸۰ میلیون تومان و هاچ بک پلاس ۱۴۰۰ به ۱۹۲ میلیون تومان افزایش داشتند.

قیمت تیبا صندوقدار ۱۷۶ میلیون تومان ثبت شد. قیمت کارخانه این خودرو از ۱۱۶ میلیون تومان به ۱۱۸ میلیون تومان افزایش یافت.

قیمت کارخانه تیبا هاچ بک از ۱۰۶ میلیون تومان به ۱۲۵ میلیون تومان افزایش یافت.

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: افزایش قیمت کارخانه‌ها تنها درصد رانتی که در بازار وجود داشت را کاهش می‌دهد.

موتمنی بر این عقیده است که احتمال کاهش مجدد قیمت خودروها کم است. او یکی از دلایل افزایش قیمت خودروها را نوسانات ارزی در هفته گذشته می‌داند.

قیمت خودرو

قیمت کوئیک امروز ۲۰ آذر

قیمت کوئیک دنده‌ای در بازار خودروهای داخلی ۱۹۵ میلیون تومان ثبت شد. کوئیک اتوماتیک ۲۷۲ میلیون تومان قیمت خورد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو کوئیک بعد از افزایش قیمت کارخانه خودروها در بازار با افزایش قیمت همراه بود. کوئیک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ به قیمت ۱۹۵ میلیون تومان و قیمت کوئیک اتوماتیک پلاس ۱۴۰۰ به ۲۷۲ میلیون تومان افزایش یافت.

قیمت کارخانه کوئیک اتوماتیک از ۲۶۵ میلیون تومان به ۲۷۴ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز درباره افزایش قیمت کارخانه خودروها گفت: بازار خودرو درگیر رکود است و این افزایش قیمت تاثیر زیادی در بازار نخواهد داشت.

موتمنی بر این عقیده است که این افزایش قیمت‌ها، فقط درصد رانتی که در بازار به وجود آمده است را کاهش می‌دهد.

قیمت خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • Shrabnjay061
    0

    ازمردمان عزیز خواهشمندیم نخرند اینها دارن سو استفاده میکنند