مهراوه شریفی نیا | همسر مهراوه شریفی نیا | پیانو زدن مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا پاگشا شد ! / تیپ دختران شریفی نیا

کدخبر : 24036

مهراوه شریفی نیا بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است او در سریال کیمیا نقش اول یک سریال نود قسمتی را ایفا کرد .

مهراوه شریفی نیا در خانواده کاملا هنری به دنیا آمده است . مهراوه شریفی نیا در این سال ها در سریال های زیادی ایفای نقش کرده است او در یک تئاتر نیز بازی کرده است که رکورد شکن بوده . مهراوه شریفی نیا هواداران زیادی دارد و پدرش محمدرضا شریفی نیا نیز از مشهور ترین بازیگران سینما به حساب می آید . عکس دیده نشده از مهراوه شریفی نیا و خواهرش ملیکا در مجلسی که شبیه به پاگشا می ماند را در ادامه می بینید . 

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا بازیگری دوست داشتنی است که اینبار با تیپ رنگی و شادش دلبری کرد اما با بغل کردن آقای بازیگر در تئاتر برای خود حاشیه ساخت.

مهراوه شریفی نیا بازیگر معروف و البته محبوب ایرانی است که در فیلم و سریال های بسیاری حضور داشته اما اگر بخواهیم به بهترین آن ها اشاره کنیم باید سریال "کیمیا" را بگوییم که قسمت های زیادی هم داشت و مهراوه خانم در نقش اصلی نیز بود.

خبرداغ :  ذوق و خوشحالی مهران غفوریان لحظه بدنیا آمدن دخترش در اتاق عمل + فیلم

مهراوه دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان می باشد که پدرش را به نوعی آچار فرانسه سینما می دانند و مادرش را هم از هنرمندان پیشکسوت و خفن. مهراوه شریفی نیا با وجود اینکه توسط مادر و پدرش به این عرصه پا گذاشت اما خودش هم استعداد خوبی در این راه داشت و توانست جدا از نام خانوادگی اش خود را نشان دهد و بالا بیاید.

مهراوه شریفی نیا

این بازیگر جذاب و دوست داشتنی در اینستاگرام فعالیت آن چنان زیادی ندارد اما بیش از 600 هزار کاربر دنبال کننده او نیز هستند. در ادامه یکی از تصاویر او را با شالی رنگی مشاهده می کنید.

وقتی خانم بازیگر امیر جعفری را در آغوش می گیرد!

مهراوه شریفی نیا از بی حاشیه ترین هنرمندان کشور است که علاقه ای به نشان دادن خود با این موارد ندارد اما گاهی نوع پوشش و یا حرکاتش موضوعی برای سوژه کابران می شود. در ادامه نمونه ای از آن را می بینید که خانم بازیگر در تئاتر امیر جعفری را در آغوش گرفته. ظاهرا سینما در برخی موارد نه سانسور چی دارد و نه ارشاد و مسئولی، تئاتر از ان بدتر!

این تصویر در در فضای مجازی منتشر شده است و خیلی ها نوشتند می دانیم تئاتر است اما اینجا ایران است و قوانینی دارد.

مهراوه شریفی نیا

پوشش جنجالی مهراوه در خارج

مهراوه شریفی نیا چهره ای نچرال و در عین حال بسیار زیبایی دارد. به تازگی عکسی از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور در حال دست به دست شدن است که خانم بازیگر با توجه به اندام تو پری که دارد پوشش چندان مناسبی انتخاب نکرده بود و این موضوع از چشمان تیزبین در شبکه های اجتماعی دور نماند.

مهراوه شریفی نیا

لاغری باورنکردنی ملیکا خانم شریفی نیا

از مهراوه گفتیم و بد نیست اندکی هم از خواهر کوچتر خانواده شریفی نیا یعنی ملیکا خانم بگوییم. ملیکا تا چند سال پیش چاق بود و اضافه وزن داشت و شاید به همین دلیل به اندازه خواهر بزرگش پیشنهاد کار نداشت اما به یکباره مهراوه خانم با یک رژیم غذایی صحیح و ورزش توانست کیلوهای زیادی را کم کند و حالا اندام کاملا متناسبی دارد.

این لاغری نه تنها به سلامتی ملیکا کمک کرد بلکه باعث شد او بتواند یک کسب و کار جدید هم به راه بیاندازد حالا ملیکا بنیان گذار کمپینی به عنوان کیلوریزون است و شعارش هم این است: من تونستم، شما هم می‌تونین.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    من دوتا خواهر را دوست دارم مخصوص مهراوه خانوم سلامت باشند وخوشبخت باشین .

  • مهراوه شریفی نیا
    0

    سلتم خوبی مهراوه جان