بهنوش طباطبایی

تیپ دهاتی بهنوش طباطبایی | تصاویر بهنوش طباطبایی

کدخبر : 24149

ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی واقعیت دارد ؟

بهنوش طباطبایی بازیگر پرطرفدار سینما و تلوزیون است . بهنوش طباطبایی در سینما سابقه کار با کارگردانانی چون محمد حسین مهدویان را دارد . بهنوش طباطبایی در سریال های طنز و کمدی نیز ایفای نقش کرده است . او همسر سابق مهدی پاکدل است که هنوز علت جدایی اش را بروز نداده است . در ادامه عکس بهنوش طباطبایی با ست ورزشی در پارک را مشاهده می کنید .

بهنوش طباطبایی که ظاهرا بعده طلاقش حسابی کیفش کوک شده و به خودش میرسه، به تازگی تصویری از خود با لباس ورزشی منتشر کرد که چندان مناسب نبود.

حرف زشت بهاره رهنما به همسر سابق حاجی / این حرکت از بهاره رهنما بعید بود

بهنوش طباطبایی بازیگر معروف و خوشگل ایرانی است که مدتی می شود همکاری خود را با صدا وسیما قطع کرده و بعد از طلاق مهدی پاکدل روزمرگی خود را با پیشرفت و خوشگذرونی با خانواده و دوستانش می گذراند.

بهنوش طباطبایی

 ناگفته نماند بهنوش خانم خیلی هم اهل ورزش های حرفه ای هستند و پست و استوری های زیادی هم در این مورد منتشر کرده اند. خانم خانما در کل علاقه ای به حجاب ندارد و ظاهرا م هم شده که بازیگران زن با لباس های جذب ورزشی و کوتاه برای چشم و هم چشمی اندامشان را به نمایش و اشتراک می گذارند.

حرکت زشت امیر مقاره با خانم بازیگر | امیر مقاره زیر قول ازدواجش زد | پای شخص دیگری در زندگی امیر مقاره بود

راستی بهنوش طباطبایی همانند خیلی از هنرمندان دیگر گربه ها را خیلی دوست دارد و خودش هم یک گربه خنگی پشمالو به نام نارنگی نیز دارد که این هم در چند سال اخیر تبدیل به مد و کلاس گذاشتن شده! در ادامه پست جدید بهنوش خانم را با لباس اندامی و قرمزش مشاهده می کنید.

بهنوش طباطبایی

البته بهنوش طباطبایی متنی زیبا هم در راستای پستش نوشت:

حواسمون بهشون باشه … هوا سرده و اونا نگاهشون به دستهای ماست تا بهشون غذا و جای گرم بدیم، روی این زمینِ خدا اونا ما رو دارند تا بهشون سخت نگذره .اینکه از اونا می ترسیم مسئله ی طرحواره ی کودکی ماست باید حل بشه ، به این مخلوقات اهلی خدا ربطی نداره…

نترسونیمشون که در برن، با سنگ نزنیمشون، با لگد پرتشون نکنیم ….نذاریم کودکان یاد بگیرن این خشونتها رو که بعدا کار دستشون میده ، طرحواره ها از کودکی در روان ما نقش میبندند ، از بادگیری ضربه زدن و آسیب رسوندن به درخت ها و حیوانات و حتی ضربه زدن به اجسام میتونه شروع بشه و این یادگیری در طی رشد به همسالان و دوستان مدرسه میتواند تعمیم پیدا کند و تا بزرگسالی پیش رود و از آسیب رساندنهای جسمانی و یا حتی ضربه زدن های روحی و روانی به اطرافیان در روابط های میان فردی ،به هر شکلش لذت روانی ببرند ، که شاید خودشان هم خبر ندارند چقدر ویرانگر هستند … چون آسیب زدن رو یاد گرفتن و‌جزئی از شخصیتشان شده …چون مهربانی رو یاد نگرفتند …

بهنوش طباطبایی

وقتی خانم بازیگر بعد از طلاق استاد میشه!

از این ها که بگذریم بهنوش طباطبایی چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت. حالا خانم دکتره ما استاد دانشگاه شده و برای اولین بار با دانشجویان خود دیداد داشته است.

خانم بازیگر بعد از طلاق جوان تر شد؟

خانم بازیگر ظاهرا پس از طلاق جوان تر شد و نه تنها ناراحت نبود و نیست بلکه دائما در حال گشت و گذار و عکاسی می باشد. بعد از حواشی اخیر در رابطه با جدایی «بهنوش طباطبایی» از «مهدی پاکدل» این بازیگر زیبا روی جوان در جشنواره ی فجر 1395 با روحیه ای شاد ظاهر شد.

بهنوش طباطبایی

«بهنوش طباطبایی» و «مهدی پاکدل» حدودا 5 سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

به مانند اغلب جدایی های هنری خبر جدایی این زوج هم ابتدا در قالب شایعات بود که منتشر شد و با اتفاقی که در صفحات اجتماعی این دو نفر افتاد این شایعه پررنگ شد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه