قیمت پراید امروز | قیمت روز پراید

قیمت پراید کولاک کرد | پراید در یک قدمی 200 میلیونی شدن

کدخبر : 24161

قیمت پراید در روز سه شنبه 23 آذر

به گزارش رصداقتصادی : قیمت پراید روبه بالا بوده است . قیمت پراید همواره در حال نوسان و تغییر بوده است . قیمت پراید در حال نزدیک شدن به 200 میلیون می باشد . در ادامه جزئیات جدید قیمت پراید و دیگر محصولات خودرویی را می خوانید .

قیمت خودرو در این هفته دچار نوسانات زیادی شده است. اما این نوسان قیمتی ادامه‌دار خواهد بود؟

 قیمت خودروهای داخلی در ایران به شرح زیر است:قیمت پراید ۱۱۱ در بازار به نرخ ۱۷۷ میلیون تومان درحال معامله است.

پراید ۱۳۱ نیز با نرخ ۱۶۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای پرطرفدار

خودرو تیبا هاچ بک مدل ۱۴۰۰ به نرخ ۲۰۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ دو با افزایش پنج میلیونی خود به  ۲۷۵ میلیون رسید.  پژو ۲۰۶ تیپ پنج نیز به قیمت ۳۱۰ میلیون در بازار موجود است.

قیمت پراید

پیش‌بینی قیمت در روزهای آینده بازار خودرو

عماد جعفری، کارشناس خودرو گفت: پیش‌بینی در وضعیت موجود بسیار کار مشکل و غیر ممکنی است. از دوره ریاست دوم آقای روحانی به بعد تجربه آرامش بازار نداشتیم و هر از چند گاهی رکودی یک تا دو ماهه در بازار اتفاق می‌افتاد.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | سه شنبه 23 آذر | 1400/9/23

جعفری افزود: بازار در این مدت همیشه به دلیل عرضه پایین و اخبار گرانی خودرو کارخانه‌ای دچار نوسان بوده است. بازار هیچگاه آرام نبوده و ممکن است که چند ماهی به رکود برود، اما افزایش قیمت‌ها همواره ممکن است در بازار خودرو اتفاق بیفتد.

او بیان کرد: دلیل رکود در بازار امروز این است که مردم منتظر نتیجه مذاکرات هستند و تا هنگامی که جواب قطعی مذاکرات معلوم نشود، بازار فعلا در رکود به سر خواهد برد. افزایش ۱۸ درصدی قیمت خودرو تاثیر چندانی بر قیمت خودروها در بازار نداشته و مذاکرات و قیمت دلار تاثیرگذاری بیشتری در بازار خودرو دارند. / تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه