همسر شاهرخ استخری | رقص همسر شاهرخ استخری | طلاق شاهرخ استخری

گدابازی همسر شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری در بلژیک گدایی کرد

کدخبر : 24194

طلاق شاهرخ استخری و همسرش

شاهرخ استخری و همسرش در اینستاگرام بسیار فعال  هستند . همسر شاهرخ استخری از پیج خودش در اینستاگرام درآمدزایی نیز می کند . سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری دو دختر دارد . او چند سال پیش اصلا شناخته شده نبود و به یکباره در اینستاگرام شروع به فعالیت کرد . او الان در اینستاگرام چند میلیون فالوور دارد . در ادامه استوری جدید و جنجالی همسر شاهرخ استخری را می بینید .

همسر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر جوان و مطرح سینمای ایران که به همراه همسرش به خارج از ایران سفر کرده است با انتشار پیامی در فضای مجازی از اتفاقی عجیبی که در این سفر برایشان رخ داده است، خبر داد.

همسر شاهرخ استخری

لو رفتن عکس گدایی شاهرخ استخری و همسرش در خارج از کشور 

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - شاهرخ استخری بازیگر محبوب و مطرح ایرانی می باشد که البته خیلی وقت است که شاهرخ استخری در قاب تلویزیون دیده نمی شود اما به جایش تا دلتان بخواهد شاهرخ استخری در اینستاگرام راه به راه پست و استوری منتشر می کند.چه در بازیگران و چه در بلاگر ها کمتر آقایی دیده می شود که اینهمه تو اینستاگرام فعالیت داشته باشد از نظر انتشار روزمرگی، اما ظاهرا آقا شاهرخ استخری نه تنها خودش بلکه خانم دافش هم صبح تا شب در فضای مجازی هستند. البته سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری از این راه درآمد بسیار بالایی دارد و تبلیغات زیادی انجام می دهد.

همسر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری استوری  را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن مردم فک کردند او و همسرش فقیر هستند و برای آن ها پول انداختند.

جشن تولد خاص آناهیتا درگاهی با تیپ متفاوت | این همسر اشکان خطیبی را نمی شناسید

ماجرای شاهرخ استخری و همسرش در خارج

 شاهرخ استخری که به همراه همسرش برای تعطیلات ژانویه به خارج از ایران سفر کرده است با استوری دو عکس نوشت، خارجی ها تصور کرده اند او گداست.

شاهرخ استخری با استوری عکس خودش و همسرش نوشته است: کمرم درد گرفته بود، یک دقیقه نشستیم، یکی رد شد، پول انداخت جلومون!

شاهرخ استخری از جمله سلبریتی هایی است که بخش هایی از زندگی خصوصی و لاکچری اش را با هوادارانش به اشتراک می گذارد.

همسر شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری

این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی میکند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

همسر شاهرخ استخری

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • چرب ولیز
    0

    اره خوب،گدا شده چون بعضی از اجزا بدنش معلوم نیست

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه