لیندا کیانی | دهاتی بازی لیندا کیانی

استانبول گردی لیندا کیانی کولاک کرد | لیندا کیانی همسرش را پنهان کرد

کدخبر : 24236

لیندا کیانی در کنار همسرش

لیندا کیانی بازیگر با سابقه سینما و تلوزیون است او در سریال های کمدی و جدی زیادی ایفای نقش کرده است . کیانی دو سال گذشته در برنامه کودک شو به میزبانی پژمان بازغی گفت که ازدواج کرده است این موضوع توسط لیندا کیانی در این برنامه مطرح شد و جای دیگری قبل از آن بازگو نشده بود . لیندا کیانی هنوز از همسرش رونمایی نکرده است او دوست ندارد درگیر حاشیه های فضای مجازی شود . لیندا کیانی در سریال هایی مثل دلدادگان و پایتخت سابقه کار با منوچهر هادی و محسن تنابنده را نیز دارد او در سریال های سیروس مقدم نیز پای ثابت است . در ادامه چند عکس از او در استانبول می بینید کیانی در اینستاگرام هواداران دو آتیشه دارد و حسابی پرطرفدار است و پست هایش به سرعت وایرال می شود . 

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی توسط محمدرضا شریفی نیا وارد بازیگری شد و معرف کیانی این بازیگر بود او به سرعت چهره شد و در سریال روز حسرت یک نقش مهم را بازی کرد که به سرعت در دل مردم جاباز کرد . یکی از توصیه هایی که لیندا کیانی به دوستان بازیگرش دارد این است که از حواشی فاصله بگیرند تا بهتر روی کار خود تمرکز کنند . 

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

خبر ازدواج لیندا کیانی در برنامه کودک شو

خانم کیانی بازیگر ایرانی سال گذشته و در سال ۹۸ در ۳۹ سالگی ازدواج کرده که خبر ازدواجش در سکوت کامل خبری بوده و رسانه ای نشد، اما او که مهمان برنامه کودک شو در تعطیلات عید فطر ۹۹ بود، خبر ازدواجش و متاهل شدنش را علنی کرد و گفت که مدتی است که متاهل شدم و وارد زندگی مشترک شدم. او این خبر را در ویژه برنامه عید فطر کودک شو با اجرای پژمان بازغی تایید کرد.

تیکه سنگین دختر رضا نیکخواه به پدرش | دختر رضا نیکخواه آبروی پدرش را برد

جزئیات ازدواج لیندا کیانی بازیگر

لیندا کیانی بازیگر زن سینما و تلویزیون در برنامه کودک شو که پنجم خرداد ۹۹ پخش شد در پاسخ به سوال پژمان بازغی در خصوص عروس شدنش گفت که به تازگی و چند ماهی است که عروسی کرده است و متاهل است.

 

خلاصه ای زندگی لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس رشته فلسفه که در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر به دنیا امده است. او با شرکت در کلاس های شریفی نیا و آزیتا حاجیان و مرحوم حمید سمندریان و مهتاب کرامتی وارد بازیگری شد.

 

عکس و بیوگرافی همسر لیندا کیانی 

تاکنون در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده که از جمله سریال ساعت شنی به کارگردانی بهرام بهرامیان و فیلم سینمایی آقای هفت رنگ سال ۱۳۸۷ و در روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم ، سریال رستگاران سال ۱۳۸۸ و سریال وضعیت سفید سال ۱۳۹۰ به شهرت رسید

البته ناگفته نماند که مدتی شایعه شده بود لیندا کیانی با ایمان حضرتی (بازیگر) ازدواج کرده است که دلیل آن صرفا چند عکس مشترک در پشت صحنه فیلمی بود که بعدا تکذیب شد.

 

بیوگرافی کوتاهی از لیندا کیانی و فیلم هایش

لیندا کیانی بازیگری در تلویزیون را از سال 84 با بازی در سریال گارد ساحلی آغاز کرد و در سریال هایی چون ساعت شنی ، روز حسرت ، رستگارن ، وضعیت سفید ، تا ثریا ، ماتادور ، پایتخت دو ، مدینه ، نفس گرم ، پشت بام تهران ، پرستاران و دلدادگان ایفای نقش کرد.

لیندا کیانی در تلویزیون به نسبت سینما حضور پررنگ تری را تجربه کرد و آمار فیلم های سینمایی او نسبت به سریال هایش کمتر است. آقای هفت رنگ ، ناسپاس ، گاو زخمی ، ماجرای نیمروز ، انزوا ، اکسیدان و خجالت نکش از جمله مهم ترین فیلم های سینمایی این هنرمند کشورمان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: