عیدی کارگران

خبر جدید و مهم در مورد عیدی کارگران | آیا عیدی کارگران کم شد

کدخبر : 24263

مبلغ عیدی کارگران چقدر است

به گزارش رصداقتصادی : سوالات زیادی در مورد یارانه و عیدی کارگران مطرح شده است . عیدی کارگران حواشی زیادی داشته است . در ادامه جزئیات جدید از عیدی کارگران را می خوانید . سوالات زیادی در مورد میزان دقیق عیدی کارگران مطرح شده است که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم . 

 

اصغر آهنی‌ها، فعال اقتصادی گفت: میزان حداقل عیدی کارگران در سال جاری برابر با دو برابر حداقل دستمزد و حداکثر رقم عیدی نیز برابر با سه برابر حداقل دستمزد خواهد بود.

 

اصغر آهنی‌ها، فعال اقتصادی که سابقه عضویت در شورای عالی کار را نیز در کارنامه کاری خود دارد درباره میزان حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال جاری گفت: میزان حداقل عیدی کارگران در سال جاری برابر با دو برابر حداقل دستمزد و حداکثر رقم عیدی نیز برابر با سه برابر حداقل دستمزد خواهد بود.

عیدی کارگران

به موجب تصمیمات اتخاذ شده میزان حداقل دستمزد در سال جاری برابر با دو میلیون و ۶۵۵ هزار و ۴۹۵ تومان است. به این ترتیب با احتساب دو برابر حداقل دستمزد، کف عیدی کارگران ۵ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۹۹۰ تومان است. بر اساس این گزارش حداکثر رقم عیدی هفت میلیون و ۹۶۶ هزار و ۴۸۵ تومان است.

 

طبق عرف جاری مبلغ عیدی همراه با حقوق بهمن و یا اسفند به کارگران پرداخت خواهد شد.عیدی به تمام کارگران مشمول قانون کار تعلق می‌گیرد، اما مبلغ آن با توجه به سابقه کاری کارگران متفاوت خواهد بود.

– میزان عیدی برای چهار ماه ۱ میلیون ۷۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی برای پنج ماه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی برای شش ماه ۲ میلیون ۶۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی برای هفت ماه ۳ میلیون تومان است

– میزان عیدی برای ماه هشتم ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

– میزان عیدی برای ماه نهم ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی ماه دهم ۴ میلیون ۴۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی ماه یازدهم ۴ میلیون ۸۰۰ هزار تومان است

– میزان عیدی ماه دوازدهم هم ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است

منبع: خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه