هواشناسی

بارش برف و باران ادامه دارد | پیش بینی مهم و هشدار جدی هواشناسی به مردم | وضعیت جوی فردا

کدخبر : 24315

پیش بینی وضعیت آب و هوا فردا

به گزارش رصداقتصادی : طبق پیش بینی های هواشناسی از امروز بارش های برف و باران در تهران و بسیاری از شهر های کشور آغاز شد برخی از شهر ها از شدت بارش دچار آب گرفتگی معابر نیز شدند . در تهران نیز در ارتفاعات بارش ها به صورت برف و در مناطق مرکزی به صورت بارش شدید باران بوده است . در ادامه جزئیاتی از پیش بینی هواشناسی  وضعیت آب و هوا  برای فردا را می خوانید .

 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،ایستگاه فیروزکوه(امین آباد) با دمای ۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده گاهی ابری همراه با وزش باد و بارش برف و باران همراه با کولاک پیش‌بینی می‌شود.

 

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا ۲۴ ساعت آینده آسمانی ابری همراه با بارش باران و احتمال بارش برف و در ارتفاعات بارش برف همراه با کولاک برف و در برخی ساعات مه آلود خواهد بود.

 

برای روز یکشنبه (۲۸آذر) آسمانی نیمه ابری به‌تدریج کاهش ابرهمراه با غبار محلی و در نوار جنوبی استان گاهی وزش باد را داریم. از اواخر روز دوشنبه (۲۹آذر) تا عصر روز سه شنبه (۳۰آذر) با توجه به ورود سامانه بارشی دیگر به استان آسمانی ابری همراه با بارش باران و در برخی ساعات بارش باران و برف و برای ارتفاعات بارش برف، کولاک برف و در برخی ساعات مه آلود همراه با وزش باد و گاهی اوقات وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.

 

 از اواخر وقت روز سه شنبه(۳۰آذر) تا پایان روز چهارشنبه(۱دی) آسمان، نیمه ابری تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

هواشناسی

با توجه به تناوب بارش و وزش باد در روزهای یاد شده، توقف انباشت آلاینده‌ها و نیز از سه شنبه(۳۰آذر) شب کاهش دما مورد انتظار است.

 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،ایستگاه فیروزکوه(امین آباد) با دمای ۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

 

آسمان تهران نیز فردا (۲۸آذرماه) نیمه ابری و بتدریج کاهش ابر با بیشترین و کمترین دمای ۱۱ و۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: